Fotografia w marketingu nieruchomości do wynajęcia i sprzedaży to główna karta przetargowa, aby skupić wzrok potencjalnego kontrahenta. Ciekawie i profesjonalnie wykonane zdjęcia, które pokazują wszystkie zalety mieszkania, skupiają wzrok klientów i sprawiają, że mieszkanie jest lepiej postrzegane od innych. To z kolei powoduje, że możemy osiągnąć wyższą cenę najmu i zdecydowanie szybciej wynająć lub sprzedać nieruchomość. Pamiętaj, klient kupuje oczami!

Przedmiotem fotografii nie są fotografowane rzeczy, lecz to, jak one wyglądają po sfotografowaniu.

Autor: Garry Winogrand

Oferta fotografii wnętrz

Canon fotografia wnętrz nieruchomości

Oferta fotografii wnętrz obejmuje wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej nieruchomości, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynku. Wykonujemy zdjęcia mieszkań, domów, hoteli, pensjonatów, restauracji, hal produkcyjnych, a także biur. Wszystkie zdjęcia są wykonywane zaawansowanym sprzętem fotograficznym, a także poddane późniejszej obróbce cyfrowej przez grafików. Fotografie wykonujemy przy pomocy pełno klatkowych aparatów CANON, zestawu obiektów typu fish-eye, szerokokątnych obiektów 12-24mm, a także stało ogniskowych 40 i 50mm producentów CANON, SIGMA, TAMRON. Twoja nieruchomość na czas sesji zdjęciowej staje się prawdziwym studio fotograficznym – kadry doświetlane są zestawem lamp studyjnych.

Nawet najmniej atrakcyjną nieruchomość jesteśmy w stanie przedstawić w ciekawy i zachęcający sposób. Jeśli zależy Ci na profesjonalnych i ciekawych zdjęciach, a skuteczność Twoich ofert nie jest Ci obojętna, skontaktuj się z nami i umów na sesję zdjęciową. Terminy sesji, forma przekazania zdjęć, ich rozmiar i format, jak również lokalizacja może być ustalona bezpośrednio podczas rozmowy telefonicznej za pomocą Infolinii lub wiadomości e-mail. Możesz napisać także, do jednego z naszych operatorów Czatu Online na stronie, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Oferta profesjonalnej fotografii wnętrz – nie łączy się z usługami Zarządzania Wynajmem i może być zamówiona oddzielnie. Klienci firmy PROTECTRENT, korzystający z obsługi wynajmu nieruchomości, otrzymują profesjonalnie wykonaną sesję zdjęciową całkowicie za darmo w ramach usługi.

Do kogo kierowana jest oferta fotografii wnętrz:

  • Osób prywatnych, chcących skuteczniej wynająć lub sprzedać nieruchomość
  • Właścicieli hoteli, hosteli, moteli, pensjonatów, restauracji
  • Deweloperów (fotografia nieruchomości na potrzeby marketingowe)
  • Właścicieli i zarządców nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych
  • Fotografia wnętrz na potrzeby marketingowe (firmowe strony internetowe, katalogi, ulotki)

Naszą usługę świadczymy aż w 14 miastach! Oferta profesjonalnej fotografii wnętrz kierowana jest do nieruchomości położonych w Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Opole, Oleśnica, Brzeg, Oława, Trzebnica oraz aglomeracjach podmiejskich. Pełna lista obsługiwanych miast. Jeśli masz nieruchomość położoną w innej lokalizacji – skontaktuj się z nami poprzez Czat Online lub wiadomość e-mail. Być może jeden z naszych fotografów będzie gdzieś w pobliżu. Większe zlecenia dla hoteli, restauracji i deweloperów realizowane są na terenie całej Polski.

Cennik fotografii nieruchomości

550 / zł

NIERUCHOMOŚCI NIEKOMERCYJNE do 40m2

Mieszkania i domy do wynajęcia, sprzedaży. Wysoka jakość, gwaracja sukcesu.


Do 10 zdjęć, w zależności od potrzeb i predyspozycji lokalu. Licencja ograniczona.

750 / zł

NIERUCHOMOŚCI NIEKOMERCYJNE do 80m2

Mieszkania i domy do wynajęcia, sprzedaży. Wysoka jakość, gwaracja sukcesu.


Do 16 zdjęć, w zależności od potrzeb i predyspozycji lokalu. Licencja ograniczona.

od900 / zł

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE I MARKETING

Fotografia reklamowa hoteli, restauracji, inwestycji developerskich, na potrzeby marketingu.


Wyceny indywidualne. Atrakcyjne ceny i metody fotografii.
Regulamin fotografii wnętrz Wszystkie podane ceny są brutto i zawierają podatek

Sprawdź także nasze pozostałe usługi w marketingu nieruchomości

Wirtualna wizyta 360

Wciąż nowatorska usługa o nieodkrytym potencjale pozwala w ciekawy sposób zaprezentować mieszkania do wynajęcia i sprzedaży, apartamenty na doby, restauracje, hotele i inne obiekty.

Czytaj o Wirtualna wizyta

Home Staging

Wciąż nowatorska usługa o nieodkrytym potencjale pozwala w ciekawy sposób zaprezentować mieszkania do wynajęcia i sprzedaży, apartamenty na doby, restauracje, hotele i inne obiekty.

Czytaj o Homestaging

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI