Home Staging ma przyciągnąć więcej potencjalnych klientów na wynajem lub sprzedaż oferowanej nieruchomości, ale idea tych zabiegów polega na zwiększeniu opłacalności transakcji. Zadaniem Home stager'a jest ułożenie strategii marketingowej w taki sposób, aby zwiększyć zysk klienta przy jak najmniejszym wkładzie inwestycyjnym. Badania NAR (Krajowe Stowarzyszenie Realtorów Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej) wskazują, że działania Home Staging mogą podnieść wartość nieruchomości o średnio 10%.

Co ważne, inne badania wskazują z kolei, że homestaging jest bardziej skuteczny niż obniżka ceny mieszkania. Prawie 80% klientów, nie potrafi sobie wybobrazić jak może wyglądać mieszkanie po zmianach konsmetycznych. Wykorzystaj potencjał jaki oferuje Home Staging. Współpracujemy z doświadczonymi architektami wnętrz w każdnym z obsługiwanych miast.

Jak działamy? Home Staging dla każdego

W usługach zarządzania wynajmem PROTECTRENT odpowiadamy solidarnie za wynajem mieszkań naszych klientów. Z własnych środków pokrywamy opłaty do wspólnoty mieszkaniowej i dostawców mediów w okresach przestoju. Dlatego jest dla nas tak samo ważne, jak dla właściciela mieszkania to jak szybko wynajmie lub sprzeda się nieruchomość. Jesteśmy partnerem solidarnym. Dlatego tak dużą wagę, przykładamy do wszystkich czynności, które mogą spowodować że proces wynajęcia mieszkania przebiegnie szybciej, a kwota uzyskana z transakcji będzie jak najwyższa.

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI