GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Trzebnicy

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro Trzebnica

Biuro nieruchomości Trzebnica

W całej Trzebnicy, nasze biuro nieruchomości świadczy usługę zadządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Przejmujemy wszystkie obowiązki!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce, w tym również agencję w Trzebnicy! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

 • Poszukujemy i skutecznie weryfikujemy najemców
 • Prowadzimy bieżącą obsługę wynajmu nieruchomości
 • Rozliczamy podatki z wynajmu nieruchomości
 • Windykujemy należności z tytułu wynajmu
 • Prowadzimy sprzedaż nieruchomości w Trzebnicy

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania o wynajmie w Trzebnicy - tel. 71 727 62 30

Biuro nieruchomości Legnica

Poszukujesz biura nieruchomości w Trzebnicy? Zobacz co możemy Ci zaoferować! Kompleksowa obsługa mieszkań i domów. Wyręczamy właścicieli ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkań. Nasze biuro nieruchomości zaopiekuje się Twoim mieszkaniem w Trzebnicy.

Agencja wynajmu nieruchomości Trzebnica

Trzebnica

Miasto położone w woj. dolnośląskim, osiedlające już ponad 12 tys. mieszkańców, a ich liczba stale rośnie. Trzebnica zlokalizowana jest w odległości ok. 20 km od Wrocławia, a tym samym stała się ważną częścią segmentu wynajmu nieruchomości.

Na rynek wynajmu nieruchomości w Trzebnicy składa się również ludność na co dzień korzystająca z życia publicznego i rynku pracy we Wrocławiu. Nasze biuro nieruchomości w Trzebnicy, notuje stały wzrost zainteresowania wynajmem w tym mieście.

Miejscowość o malowniczym krajobrazie

Miejscowość znajduje się w samym środku malowniczej krainy Wzgórz Trzebnickich otoczonej licznymi lasami, parkami, wąwozami i jeziorami. Miasto jest świetnym miejscem do odpoczynku i rozrywki, posiada urokliwy rynek, aquapark, liczne place zabaw, ścieżki zdrowia oraz miejsca do gier zespołowych.

Trzebnicę cechuje niebywała historia, o której przypominają liczne zabytki mieszczące się zarówno w samym mieście, jak i na jego obrzeżach. Turystów zjeżdżających z całego Dolnego Śląska możemy spotkać m.in. przy rozbudowanym zespole klasztornym cysterek składającym się z ok. 25 budynków, kościele pw. św. Piotra i Pawła (XIII w.) czy domu przy ul. Henryka Brodatego (XVII/XVIII w.). Uwagę zwracają również liczne drogi widokowe, przebiegające przez Kocie Góry oraz okoliczne miejscowości, będące jednymi z wielu powodów weekendowych wycieczek krajobrazoznawczych.

Sława Trzebnicy na skalę światową

Miasto nabrało rozgłosu poprzez liczne osiągnięcia pracowników Powiatowego Szpitala im. Św. Jadwigi Śląskiej w Trzebnicy. Placówka specjalizuje się w dziedzinach chirurgii i transplantologii, a o jej sukcesach już nie raz mogliśmy usłyszeć w ogólnokrajowych mediach i nie tylko. Honorowi i Zasłużeni Obywatele Gminy Trzebnica, nagradzani przez władze miejskie są gronem specjalistów szanowanych na całym świecie w ww. dziedzinach. Pracownikom szpitala zostawały wielokrotnie przyznawane oznaczenia m.in. w 2014 r. przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Świetna komunikacja międzymiejska

Trzebnica traktowana do niedawna jedynie jako małe, urokliwe miasteczko mieszczące się wśród Wzgórz Trzebnickich, dzisiaj jest niemalże częścią Wrocławia. Miasto usytuowane jest przy drogach krajowych nr 5, łączącej Świecie, Bydgoszcz, Poznań, Wrocław, Lubawkę, nr 15, Trzebnica, Toruń, Ostróda oraz drodze wojewódzkiej nr 340, Oleśnica, Ścinawa. Ważną zaletą Trzebnicy jest dobre połączenie zarówno drogowe, jak i kolejowe z Wrocławiem, które zapewnia mu droga krajowa nr 5 oraz kolejowa 326.

Dzięki sieci połączeń Trzebnicy z Wrocławiem, dojazdy do dużej aglomeracji stały się bezproblemowe dla jej mieszkańców, a sama Trzebnica atrakcyjną alternatywą dla życia przy dużej metropolii. Niepodważalnym atutem miasta zostało niedawno otworzone połączenie szynobusu kursującego cyklicznie 15 razy dziennie na trasie Trzebnica – Wrocław Dworzec Główny w czasie ok. 50 minut.

Demografia oraz ludność zamieszkująca Trzebnicę

Trzebnica cechuje się wyjątkowo korzystną demografią w skali kraju. Zawdzięcza to bardzo dobremu położeniu przy Wrocławiu. Jest zamieszkiwane głównie przez osoby młode, pracujące, spośród których bardzo duża część na co dzień dojeżdża właśnie do Wrocławia. Wyjątkowa miejscowość, jaką jest niepodważalnie Trzebnica to miejsce, do którego ściągają ludzie młodzi zarówno ze względów ekonomicznych, jak i pozytywnych aspektów spokojnej miejscowości z możliwością pracy w dużej aglomeracji.

Rynek wynajmu w Trzebnicy

Z racji ciągłego rozrostu gospodarczego kraju, Wrocławia, a co za tym idzie również Trzebnicy, w mieście rozwija się rynek wynajmu dla coraz to większej liczby ludności pragnącej się tam osiedlić.

Najemcy w Trzebnicy to ludzie w większości pracujący na co dzień we Wrocławiu, przez co lokalizacja nieruchomości nie jest najważniejszym elementem decydującym o sukcesie inwestycji, jednakże decyduje ona o kwocie, jaką możemy uzyskać z wynajmu. Jak się kształtują ceny zakupu nieruchomości we Wrocławiu i Trzebnicy? Z danych portali branżowych jasno wynika, że ceny nieruchomości na rynku wtórnym we Wrocławiu i Trzebnicy wynoszą odpowiednio 5207 zł i 2918 zł.

Z doświadczeń naszego biura nieruchomości wynika, że rynek wynajmu mieszkań i domów w Trzebnicy cały czas się rozwija. Wzrasta liczba najemców na rynku, a zatem rosną ceny wynajmu nieruchomości.

Trzebnica to miasto o stosunkowo szybkim rozwoju gospodarczym, silnie powiązanym z Wrocławiem. Jest ono ośrodkiem turystycznym, chętnie odwiedzanym przez mieszkańców Dolnego Śląska. Z racji dobrze skomunikowanej lokalizacji, odnosi sukcesy w postaci silnej, dodatniej demografii. Rozrastające się miasto jest chętnie odwiedzane przez weekendowych wycieczkowiczów, a coraz częściej przez ludność planującą się tam osiedlić.

Oferta zarządzania wynajmem Trzebnica

Na terenie Trzebnicy oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Trzebnica, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Trzebnica. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Trzebnicy, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych Trzebnicy
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Trzebnica
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Trzebnica
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem Trzebnicy
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI