GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Trzebnicy

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro Trzebnica

Biuro nieruchomości Trzebnica

W całej Trzebnicy, nasze biuro nieruchomości świadczy usługę zadządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Przejmujemy wszystkie obowiązki!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 14 oddziały w całej Polsce, w tym również agencję w Trzebnicy! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

 • Poszukujemy i skutecznie weryfikujemy najemców
 • Prowadzimy bieżącą obsługę wynajmu nieruchomości
 • Rozliczamy podatki z wynajmu nieruchomości
 • Windykujemy należności z tytułu wynajmu
 • Prowadzimy sprzedaż nieruchomości w Trzebnicy

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania o wynajmie w Trzebnicy - tel. 71 727 62 30

Biuro nieruchomości Legnica

Poszukujesz biura nieruchomości w Trzebnicy? Zobacz co możemy Ci zaoferować! Kompleksowa obsługa mieszkań i domów. Wyręczamy właścicieli ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkań. Nasze biuro nieruchomości zaopiekuje się Twoim mieszkaniem w Trzebnicy.

Agencja wynajmu nieruchomości Trzebnica

Trzebnica

Trzebnica to miasto położone w województwie Dolnośląskim w odległości około 20 km od Wrocławia ze świetną komunikacją z Wrocławiem dzięki dostępności kursującego szynobusu oraz drogi ekspresowej S5.

To malownicze miasto przyciąga do siebie co roku turystów oraz nowych mieszkańców, często migrujących również z Wrocławia w poszukiwaniu spokojnego i tańszego miejsca do życia. Trzebnica może być atrakcyjnym miejscem do pierwszej inwestycji w nieruchomości przez dużo niższe ceny mieszkań.

Komunikacja z miastem

Trzebnica połączona z Wrocławiem drogą ekspresową S5 została pod koniec 2017 roku. Ten fragment drogi znacznie usprawnił połączenie samochodowe z miastem. Dodatkowo do Trzebnicy nieustannie kursuje szynobus, którym w niespełna 40 minut możemy znaleźć się na Dworcu Głównym we Wrocławiu. Dodatkowo na tej trasie kursują busy które usprawniają komunikację mieszkańców.

Demografia ludności w Trzebnicy

W Trzebnicy mieszka 13 367 osób (dane na 2020 rok źródło GUS). Osoby pragnące mieszkać w pobliżu Wrocławia, ale jednocześnie korzystać z uroków życia w mniejszej miejscowości z pełną infrastrukturą - stawiają na Trzebnicę. To urocze miasto przyciąga do siebie mieszkańców i widać to w rosnącej ich liczbie na przestrzeni lat. Szeroki wachlarz sektora handlowego i usługowego, a także doskonały dojazd do Wrocławia drogą ekspresową S5 przyciąga nowych mieszkańców do miasta z okolicznych miejscowości, ale także bezpośrednio z Wrocławia.

Rynek wynajmu mieszkań w Trzebnicy

Podaż mieszkań na wynajem w Trzebnicy jest niewielka. Przez większość roku w mieście więcej jest mieszkań na sprzedaż niż wynajem (dla porównania we Wrocławiu podaż mieszkań na wynajem jest kilkukrotnie większa niż mieszkań oferowanych do sprzedaży na rynku wtórnym). Sytuacja ta powoduje, że dużo łatwiej dotrzeć do potencjalnego najemcy z ofertą wynajmu swojej nieruchomości. Ceny nieruchomości w zakupie są dużo niższe niż w dużych miastach, przez co inwestycja w Trzebnicy może być atrakcyjną alternatywą dla inwestorów o mniejszym kapitale. W mieście budowane są obecnie nowe osiedla, przez co oferta mieszkań deweloperskich jest również dostępna.

Z naszych doświadczeń z wynajmu mieszkań w Trzebnicy wynika, że okresy pustostanu atrakcyjnych lokali nie są większe niż w dużych miastach, a często takie mieszkania potrafią się wynająć w zaskakująco szybkim tempie. Trzebnica posiada kilka atrakcyjnych miejsc dla najemców - bliskość do stacji szynobusu, rynek, szpital, liczne lokalizacje w pobliżu parków i terenów zielonych.

Przekrój najemców w mieście to rodziny z dziećmi, osoby pracujące w pobliskich zakładach produkcyjnych, lekarze oraz osoby pracujące w handlu i usługach. W Trzebnicy nie występują oddziały żadnych publicznych uczelni wyższych, przez co nie ma w tym mieście popytu na mieszkania studenckie. W mieście funkcjonują 3 szkoły podstawowe, liceum, technikum oraz szkoła zawodowa. Uczniowie dojeżdżają do szkół z całej gminy.

Oferta zarządzania wynajmem Trzebnica

Na terenie Trzebnicy oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Trzebnica, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Trzebnica. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Trzebnicy, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych Trzebnicy
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Trzebnica
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Trzebnica
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem Trzebnicy
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI