GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Warszawie

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Agencja wynajmu Warszawa

Na terenie Warszawy świadczymy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Przejmujemy wszystkie obowiązki właściciela nieruchomości do wynajęcia!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

Obsługa wynajmu Warszawa

Wynajmuj swoje mieszkanie bez problemów! Kompleksowo obsługujemy wynajem w Warszawie. Weryfikujemy najemców, prowadzimy szeroką kampanię reklamową mieszkania, fotografię wnętrz, prowadzimy bieżącą obsługę, rozliczamy media i kaucję, prowadzimy obsługę podatkową, windykację i remonty mieszkań. Znajdziemy najemcę na każde mieszkanie!

 • Poszukiwanie i weryfikacja najemcy
 • Kompleksowa opieka nad mieszkaniem
 • Obsługa podatkowa wynajmu
 • Windykacja należności z najmu
 • Zakup mieszkania w Warzawie
 • Fotografia wnętrz

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Biuro nieruchomości Warszawa
Opiekun mieszkania Warszawa

Szukasz biura nieruchomości i agencji wynajmu w Warszawie, która wyręczy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkania? Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Obsługa wynajmu Warszawa to bezpieczna oferta dla właścicieli.

Dlaczego obsługa wynajmu, a nie obsługa najmu? Nasza usługa kierowana jest do właścicieli nieruchomości na wynajem i to właśnie oni, są naszymi klientami. Dbamy o bezpieczny przebieg tranzakcji na każdym etapie.

Wynajem mieszkania na pokoje w Gdańsku

Zarządzanie wynajmem
na pokoje

Charakterystyka wynajmu mieszkania i domu na pokoje dla studentów. Sprawdź, czy Twoja nieruchomość jest przystosowana do takiej formy i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Obsługa wynajmu nieruchomości na pokoje w Twoim mieście.

Wynajem pokoi
Zarządzanie wynajmem mieszkań i domów w Gdańsku

Zarządzanie wynajmem
mieszkań i domów

Mieszkasz za granicą lub poza lokalizacją swojej nieruchomości pod wynajem? Masz dość kłopotów, jakie generuje Ci obsługa wynajmu? Wyręczymy Cię ze wszystkiego i prawdopodobnie uzyskamy większą stopę zwrotu!

Wynajem mieszkań
Gwarancja płatności czynszu Gdańsk

Zarządzanie wynajmem
z gwarancją płatności

Najemcy nieregulują Ci czynszu? Tracisz przez to płynność finansową? Sprawdź ofertę gwarancja płatności plus. Jesteśmy gwarantem dla właścicieli nieruchomości pod wynajem, że płatności wpłyną na czas!

Gwarancja płatności
Zarządzanie wynajmem Warszawa

Rynek wynajmu nieruchomości w Warszawie

Warszawa to ogromna, dynamicznie rozwijająca się metropolia, miasto wyjątkowe i niezwykłe w skali kraju. Nie mniej dynamiczny i fascynujący jest rynek najmu mieszkań, domów i lokali komercyjnych w największej Polskiej metropolii.

Chyba nie ma na świecie takiego miasta,
tak właśnie jak niepowtarzalne nigdzie indziej
są warszawskie wiosenne zapachy, nastroje, uczucia i myśli.
I dlatego nie mówcie nam o wiosnach paryskich czy wiedeńskich!
Nam, którzy wiedzą, czym jest, czym potrafi być warszawska wiosna.

Autor: Leopold Tyrmand, Zły

Warszawa jest największym ośrodkiem miejskim w Polsce. Żyje w niej przeszło 1 700 000 mln osób – to więcej niż w Krakowie, Łodzi i Toruniu łącznie. Stolica jest również zdecydowanie największym ośrodkiem akademickim. Intensywny rozwój i zachodni charakter miasta przyciąga co roku wiele tysięcy osób wiążących swoją przyszłość z Warszawą.

Intensywny napływ ludności sprawia, że na rynku w zasadzie nigdy nie brakuje najemców. Każdego miesiąca mnóstwo osób poszukuje najróżniejszych ofert. Studenci szukają pokoju lub mieszkania, w którym zamieszkają z grupką przyjaciół. Rodziny przebierają w ofertach lokali dwu lub trzypokojowych, a osoby piastujące wysokie stanowiska rozglądają się za prestiżowym apartamentem w centrum.

Wysokie zarobki wyraźnie rozwiją rynek najmu mieszkań

Warszawa jest miastem, w którym znajdują się centrale największych przedsiębiorstw w kraju. W stolicy lokują również swoje oddziały największe globalne marki. Dynamiczny rozwój sprawia, że na rynku pracy corocznie powstają tysiące nowych etatów. Ogromne możliwości, wysokie zarobki i stałe perspektywy rozwoju to czynniki, które ściągają do stolicy rzesze młodych, ambitnych i dobrze wykształconych osób nie tylko z Polski.

Do Warszawy intensywnie napływa ludność z całego województwa mazowieckiego, ale również z województwa lubelskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Duży udział w ogóle przyjeżdżających do Warszawy osób mają mieszkańcy Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Krakowa oraz województwa Śląskiego. Ogromna migracja wewnątrz naszego kraju, która prowadzi do Warszawy, sprawia, że rynek najmu mieszkań w stolicy jest zdecydowanie największym w Polsce. Ogromny popyt sprawia, że mieszkania wynajmuje się łatwo niezależnie od pory.

Udział wyjeżdżających do pracy w Warszawie w liczbie zatrudnionych według gmin (w skali kraju). Dane na 2011 r.

Mapa udziału wyjeżdżających do pracy w Warszawie

Rynek studentów w Warszawie

Warszawa jest największym ośrodkiem akademickim w Polsce. Osoby poszukujące wymarzonego kierunku mogą wybierać wśród ofert 12 uczelni publicznych oraz aż 66 uczelni prywatnych. W roku akademickim 2014/2015 roku we wszystkich warszawskich uczelniach kształciło się niespełna 250 tys. studentów. To ogromna liczba klientów zasilających rynek warszawskich lokali mieszkalnych przeznaczonych do wynajęcia.

Studenci poszukują mieszkań w Warszawie, znajdujących się w pobliżu budynków uczelni lub też koncentrują się na lokalizacjach dobrze skomunikowanych z miejscem nauki. Kampusy najważniejszych warszawskich uczelni znajdują się blisko centrum na Śródmieściu oraz na Mokotowie. Duży kampus Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego znajduje się z kolei na Ursusie. W pobliżu miejsc największej aktywności akademickiej znajduje się wiele ofert pokoi przeznaczonych do wynajęcia. Oferty tego typu cieszą się bardzo dużą popularnością wśród studentów.

W Warszawie kształci się 250 tysięcy studentów

to aż 16,9% ogółu studentów polskich uczelni

Bliska odległość od stacji metra to duża zaleta dla najemców

Warszawa pałac kultury

W nieruchomościach najważniejszymi czynnikami decydującymi o atrakcyjności oferty wynajmu jest lokalizacja oraz cena. Schemat idealnie widoczny jest w Warszawie gdzie zarówno ceny zakupu, jak i ceny najmu mieszkań znajdujących się w pobliżu stacji metra są średnio o 15% wyższe niż ceny podobnych nieruchomości znajdujących się w tej samej dzielnicy. Duże miasto bardzo często stanowi wyzwanie komunikacyjne – szczególnie w godzinach szczytu. Lokalizacja zapewniająca sprawne przemieszczanie się po mieście jest dla lokatorów gwarancją oszczędności czasu, a dla właściciela szansą na uzyskanie wysokiej ceny najmu. Dobre położenie pozwala również, na szybsze znalezienie nowych lokatorów, co w perspektywie wieloletniej znacznie wpływa na zyskowność najmu.

Warszawa to największe polskie miasto, w którym na co dzień żyje ponad 1,7 mln osób. Dynamiczny rozwój widoczny jest na każdym kroku. Na obrzeżach miasta doskonale widać postępujący proces urbanizacji. W centrum z kolei oko cieszą powstające na każdym kroku biurowce. Dynamiczny rozwój i tworzące się stale miejsca pracy sprawiają, że miasto przyciąga młode i ambitne osoby. Liczne uczelnie działające w mieście sprawiają, że miasto jest największym ośrodkiem akademickim, w którym uczy się niespełna 250 tys. studentów. Ogromny rynek wewnętrzny, napływ osób z województwa mazowieckiego i pozostałych polskich miast, a także studenci to gwarancja prężnie działającego rynku najmu. W Warszawie niezależnie od pory roku popyt na wynajem jest bardzo duży.

Oferta zarządzania wynajmem Warszawa

Na terenie całej Warszawy oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Warszawa, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Warszawa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Warszawie, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych całej Warszawy
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Warszawa
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Warszawa
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem całej Warszawy
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (Warszawa) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI