Opieka nad mieszkaniem

Kompleksowe zarządzanie najmem

24 obsługiwane miasta! Rozliczamy podatek od wynajmu, eliminujemy nierzetelnych najemców i na bieżąco kontrolujemy sytuacje w Twoim mieszkaniu.

Zarządzanie wynajmem to wieloetapowa praca wielu specjalistów. Właściwe zarządzanie pozwala wyeliminować problemy i zwiększyć zyski z wynajmu. Sprawdź nas!

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Rzetelnie zaopiekujemy się Twoim mieszkaniem i zwiększymi zyski jakie osiągasz z wynajmu. Prowadzimy zarządzanie najmem na terenie miast Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Opole, Oleśnica, Brzeg, Oława, Trzebnica.


Co tutaj znajdziesz?
Opieka nad mieszkaniem

Zarządzanie najmem. Czy jest mi to potrzebne?

Obsługa mieszkania wymaga od właściciela dbania o wiele elementów — również tych niezwiązanych z wynajmem. W skład obowiązków dotyczących samego zarządzania mieszkaniem wchodzi m.in. opłacanie czynszu do wspólnoty mieszkaniowej i opłat do dostawców mediów, utrzymywanie nieruchomości w odpowiednim stanie technicznym — bieżące reagowanie na powstałe usterki, opłacanie podatków od nieruchomości i innych obowiązków, z którymi musi się zmierzyć każdy, kto posiada mieszkanie, nie tylko pod wynajem.

Chcąc wynajmować mieszkanie, dochodzą kolejne czynności, które musimy wykonać. Znalezienie najemcy to dopiero początek nowych wyzwań, które czekają przed właścicielem nieruchomości przeznaczonej pod wynajem.

Właściciel musi zadbać o weryfikację najemców, spisanie bezpiecznej i zgodnej z obowiązującymi przepisami umowy wynajmu, wydać lokal najemcy i spisać dokładny protokół zdawczo-odbiorczy, reagować na wynikłe usterki i rozróżniać, które koszty dotyczą najemcy, a które wynajmującego, opłacać rachunki i monitorować zużycie mediów.

Na koniec współpracy z najemcami, konieczne jest wykonanie protokołu odbioru, rzetelne rozliczenie lokatorów ze zużytych mediów i ewentualnych zniszczeń w mieszkaniu. To jest scenariusz bezproblemowego wynajmu mieszkania.

Kupno mieszkania na wynajem

W trakcie trwania umowy mogą wyniknąć inne okoliczności, na które również należy być przygotowanym. Co w przypadku, gdy najemca przestanie płacić czynsz lub notorycznie będzie opóźniać się w płatnościach czynszu? Jak postąpić i kogo obciążyć kosztem zepsutej pralki? Jak wpłynąć na najemcę, aby sąsiedzi nie dzwonili do nas z pretensjami? Co w przypadku, gdy zużycie mediów będzie zdecydowanie po wyżej rozsądnego użytkowania? Jak windykować należności? Jak dokonać skutecznej weryfikacji najemców na etapie spisywania umowy najmu?

Nasza firma, cały ten ogrom pracy, jaki trzeba włożyć w opiekę nad mieszkaniem zarówno ze strony obowiązków wynikających z samego zarządzania mieszkaniem jak i obsługi wynajmu - wykonuje wyręczając właściciela nieruchomości. Koszt usługi zarządzania najmem jest porównywalny do klasycznego pośrednictwa, polegającego na samym znalezieniu najemcy na mieszkanie. Opiekując się mieszkaniami swoich klientów już od roku 1991 wypracowaliśmy szereg skutecznych metod, pozwalających właścicielom uzyskiwanie najwyższych możliwych korzyści z wynajmu.

Zarządzanie najmem

Zlecając opiekę nad mieszkaniem naszej firmie, z pewnością uzyskasz wyższą cenę najmu, ale to nie jest jedyny element lepszej skuteczności. Cała tajemnica wynajmu tkwi w szczegółach.

Opiekując się mieszkaniem właściwie obciążamy najemców kosztami za zużycie mediów i koszty utrzymania lokalu w niepogorszonym stanie technicznym – zgodnie z ustawą i obowiązującymi przepisami prawa.

Nasz sprawny dział marketingowy ofert nieruchomości, skróci także okresy przestoju mieszkania. To także znacznie zwiększa rentowność inwestycji przy wieloletnim wynajmie mieszkania. Jeśli chcesz wiedzieć więcej jak działamy możesz zadzwonić lub napisać. Na pewno udzielimy Tobie wyczerpujących informacji o wynajmie w Twoim mieście.

Podsumowanie całej pracy, jaką wkładamy w mieszkania i wszystkich elementów, które możemy wykonać za Ciebie, sprawdzisz w artykułach zarządzanie najmem, podatki od wynajmu i windykacja czynszu.

Opieka nad mieszkaniem do wynajęcia

Pozbywasz się obowiązków

Kompleksowość jaką Ci oferujemy obejmuje wszystkie zagadnienia związane z wynajmem i obsługą nieruchomości. Śpij spokojnie.

Zwiększasz swoje zyski z mieszkania

Dzięki naszym procedurom i doświadczeniu, zwiększysz swoje zyski z wynajmu mieszkania, przy jednoczesnym pozbyciu się obowiązków.

Maksymalizujesz bezpieczeństwo

Nasze dokumenty i umowy wynajmu zwiększają bezpieczeństwo Twoich nieruchomości. Nad wszystkim czuwają eksperci wynajmu i prawnicy.

Co właściwie kryje się pod hasłem opieka nad mieszkaniem? W skrócie można ująć to w jednym zdaniu — traktuj swoje mieszkanie jak lokatę bankową. Ostatnią rzeczą, jaką musisz zrobić, to spisanie umowy o zarządzanie wynajmem mieszkania, domu lub lokalu komercyjnego i kontrolowanie regularnych wpływów czynszu z wynajmu.

Opiekując się mieszkaniem, wyręczymy Cię ze wszystkich obowiązków. Wynajmiemy mieszkanie sprawdzonemu najemcy, zadbamy o bezpieczną i zgodną z prawem umowę wynajmu, wydamy lokal ze szczegółowym protokołem zdawczo-odbiorczym uwzględniający wszystkie elementy mieszkania, przejmiemy opłacanie rachunków do wspólnoty mieszkaniowej i dostawców mediów, będziemy reagować na bieżące usterki w mieszkaniu i inne wynikłe problemy, a na końcu rozliczymy najemcę ze zużycia wody, prądu, gazu, ogrzewania i ewentualnych uszkodzeń, a następnie natychmiast znajdziemy nowych lokatorów na Twoje mieszkanie i usuniemy ewentualne usterki.

Dodatkowo możemy wyręczyć Cię w obsłudze podatków z wynajmu, remontów mieszkań i windykacji czynszu od najemców i innych kwestii prawnych związanych z mieszkaniem.

Jeśli tylko chcesz, możesz zalogować się do Internetowego panelu właściciela i podejrzeć, jak aktualnie wygląda sytuacja w mieszkaniu. Sprawdzisz tam przelewy przychodzące i wychodzące, zadania wykonane nad mieszkaniem, sprawdzisz aktualne stany liczników, pobierzesz umowy wynajmu i dokumenty towarzyszące, a także faktury za wynagrodzenie zarządcy. Nad wszystkim masz kontrole przez cały czas!

Rozwiń skrzydła, uwolnij swój czas.
Opieka nad mieszkaniem, tak jak oczekujesz.

Kompleksowo opiekujemy się mieszkaniem do wynajęcia. Nasza usługa zarządzania wynajmem to wszystko, czego wymagasz od osoby, która zajmie się Twoim mieszkaniem, a nawet krok więcej! Jak wynająć mieszkanie? To już nie Twoje zmartwienie! Przejmujemy wszystki Twoje obowiązki.

Jeśli aktualnie nie dysponujesz środkami do przystosowania lokalu do wynajęcia i Twoje mieszkanie stoi puste o nic, nie musisz się martwić! Spisując z nami umowę, nie wnosisz absolutnie żadnych opłat. Sami przystosujemy lokal do wynajmu (w tym wchodzi np. Malowanie mieszkania, wymagany remont, zakup sprzętów AGD), opłacimy rachunki do wspólnoty i zaliczki na media. Założone za Ciebie środki potrącimy, dopiero jak zaczniesz zarabiać!

Co wyróżnia nasze zarządzanie najmem?

Praktycznie wszystkie elementy różnią nas od klasycznych pośredników nieruchomości i firm konkurencyjnych. Najważniejszą różnicą jest to, że nie wymagamy od właściciela mieszkania żadnych środków pieniężnych na etapie spisania umowy o opiekę nad mieszkaniem. Wszystkie wydatki do momentu uzyskania przychodów z wynajęcia mieszkania ponosimy my sami. Nie musisz wprowadzać żadnych depozytów i środków za dostosowanie lokalu do potrzeb wynajmu ani samego utrzymania lokalu, takich jak wspólnota mieszkaniowa i dostawcy mediów. Wszystkie koszty opłacane są z naszych własnych środków finansowych, a następnie jak mieszkanie zacznie na siebie zarabiać, sukcesywnie potrącamy poniesione koszty.

Indywidualne podejście do każdego klienta.
Zarządzanie wynajmem, partnersko w biznesie.

Zdajemy sobie sprawę, że duża część właścicieli nie dysponuje wolnymi środkami na poniesienie kosztu inwestycji, dlatego oferujemy taką usługę wszystkim właścicielom!


Kolejnym elementem jest nasza kompleksowa obsługa wynajmu z naciskiem na słowo kompleksowa. Nie musisz szukać biura rachunkowego, które zajmie się podatkami z wynajmu. Na tym polu mamy bardzo duże doświadczenie. W większości mieszkań tak układamy strategię, że właściciel nie odprowadza do urzędu skarbowego żadnych środków z tytułu podatku z wynajmu, całkowicie legalnie! Prowadzimy obsługę podatkową setek zadowolonych klientów.

Dodatkowo posiadamy najszerszy zasięg naszej usługi zarządzania najmem. Obsługa wynajmu prowadzona jest na terenie Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Szczecinie, Opolu, Oleśnicy, Brzegu, Oławie i Trzebnicy.

Kompleksowa opieka nad mieszkaniem i największy zasięg

Jesteśmy w 24 miastach w Polsce. Największy zasięg działania.

Koszt opieki nad mieszkaniem

Nasz cennik zarządzania wynajmem jest tak skonstruowany, aby na każdym etapie współpracy z właścicielem mieszkania być fair play! Nie pobieramy prowizji w momencie, gdy właściciel nie zarabia na mieszkaniu, nie pobieramy dodatkowych opłat za znalezienie najemcy. Wykładamy własne środki finansowe w okresach przestoju mieszkania. Dodatkowo posiadamy w ofercie usługę gwarancji płatności czynszu. Na czym to polega? W momencie, gdy najemca nie zapłaci za mieszkanie, to my zapłacimy za niego! Nie odczujesz żadnej zwłoki w płatnościach.

Więcej możesz przeczytać w cennik zarządzania wynajmem.

Pytania i odpowiedzi opieka nad mieszkaniem

Jesteśmy w stanie wynająć wszystkie mieszkania. Nie mamy ograniczeń co do standardu wykończenia, jakości budynku, metrażu i innych cech. Zarówno jeśli posiadasz mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, jak i takie, które dawno nie pamięta remontu - wynajmiemy je i rozpoczeniemy standardową procedurę obsługi.

Podczas przyjmowania lokalu poinformujemy Cię, jakie czynności są niezbędne do wykonanania, aby mieszkanie mogło się skuteczniej wynająć. Jeśli nie będziesz dysponować środkami na wdrożenie proponowanych zmian - założymy za Ciebie pieniądze, tak aby lokal mógł zacząć zarabiać jak najszybciej.

Naszymi klientami są zarówno osoby posiadające jedno mieszkanie, jak i inwestorzy dysponujący w różnych miastach dziesiątki nieruchomości. Każdy z klientów, jest dla nas w takim samym stopniu ważny i każdy może liczyć na fachową opiekę nad mieszkaniem.

Jeśli posiadasz jedno mieszkanie do wynajęcia i dopiero uczysz się sztuki wynajmu, nasi specjaliści podpowiedzą Ci, jak przygotować lokal, aby uzyskał jak największe dochody.

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI