Bezpieczeństwo wynajmu nieruchomości naszych klientów jest dla nas priorytetowe. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były jeszcze bardziej doskonałe, a nasi klienci mogli zapomnieć, że wynajem nieruchomości wiąże się z jakimikolwiek problemami.
Zaufaj nam – oszczędź swój czas, pieniądze i nerwy. Przekonaj się samodzielnie o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu.

Zespół PROTECTRENT

PROTECTRENT to przede wszystkim zespół ludzi, którzy codziennie z zaangażowaniem pracują nad wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami swoich klientów. Każdego dnia, spotykają się z kolejnymi wyzwaniami. Cała ich praca, wszystkie ich spotkania, rozwiązane problemy, małe i duże sukcesy – przekształcają się w doświadczenie. Doświadczenie budowane latami. Doświadczenie, którym chcą się dzielić.

Naszą misją, a zarazem motywacją do działania jest wprowadzenie na Polskim rynku wynajmu mieszkań, nowych standardów, które są powszechne na zachodzie. Zbiór tych standardów, nazywamy kulturą wynajmu. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy system rekomendacji najemców.

Każdy klient najmujący w naszej agencji wynajmu mieszkanie i spełniający kryteria kultury wynajmu, na koniec współpracy otrzymuje od nas dokument, który potwierdza jego rzetelność i pozytywną współpracę w okresie umowy najmu. Jeśli już spotkałeś się z najemcą, który otrzymał od nas rekomendację, możesz czuć się bezpiecznie. Klienci, którzy otrzymali ten dokument, płacą terminowo, nie sprawiają problemów dyscyplinarnych, a także pozostawiają po sobie czyste i niezniszczone mieszkanie.

Agencja wynajmu nieruchomości PROTECTRENT

Nie jesteśmy klasyczną agencją wynajmu nieruchomości. Nasza usługa polega na całkowitym wyręczeniu właściciela mieszkania, domu lub lokalu komercyjnego ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem jak i obsługą nieruchomości. Nasi klienci korzystają z naszych usług przez wiele lat, nie martwiąc się o nic!

Więcej o usłudze dowiesz się w ofercie zarządzanie wynajmem.

Co nas wyróżnia na rynku wynajmu

Spektrum problemów, które nasza agencja wynajmu nieruchomości skutecznie rozwiązała i lata doświadczeń naszego zespołu, spowodowały wypracowanie usług na najwyższym poziomie. Asortyment naszej oferty, wyczerpuje wszelkie możliwe potrzeby właścicieli lokali przeznaczonych na wynajem. Zakres wszystkich czynności, które wykonamy wokół Twojej nieruchomości, dostępny jest na niniejszej stronie. Nadmienimy jedynie w tym miejscu, że jeżeli jakiejś usługi nie znajdziesz w naszej ofercie, oznacza to, że nie jest związana z wynajmem mieszkań.

Praca zarządcy wynajmu nie ogranicza się jedynie do wynajęcia lokalu, opłacania rachunków i rozliczeń końcowych najemców. Zarządca musi być kimś więcej. Osobistym doradcą inwestycyjnym, partnerem w biznesie, pogotowiem zamkowym, serwisem technicznym urządzeń, homestagingiem, marketingowcem, profesjonalnym fotografem, a także mediatorem! Tak, mediatorem. Nierzadko zdarza się, że młodzi ludzie, wynajmujący pokoje nie mogą porozumieć się wzajemnie. Wtedy musimy odgrywać rolę psychologa i mediatora, aby załagodzić konflikt i spowodować, aby najem mógł odbywać się w dalszym ciągu prawidłowo.

Jesteś naszym klientem? Powiedz co o nas myślisz. Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna.

Kilka istotnych faktów, dlaczego jesteśmy
pionierami w branży obsługi mieszkań na wynajem

  • Panel właściciela – informacje o Twoim mieszkaniu dostępne całą dobę
  • Na rynku zarządzania wynajmem od 1991 r. – kreowaliśmy tą usługę w Polsce
  • Najszersza oferta na rynku obsługi wynajmu – nowatorskie rozwiązania
  • Skuteczny system weryfikacji najemców – bezpieczeństwo wynajmu
  • Windykacja należności od najemców, dzięki autorskim metodom
  • Obsługa podatkowa nieruchomości na wynajem i doradztwo podatkowe
  • Najwięcej obsługiwanych miast w całej Polsce
  • Bezpieczne umowy i stałe wsparcie prawne naszych klientów

Twój sukces finansowy jest dla nas najważniejszy.

Jesteśmy pewni, że razem możemy więcej.

Agencja wynajmu mieszkań Sprawdź także nasze zarządzanie w: