Słuchamy naszych klientów. Napisz co o nas myślisz.

Opinie o firmie

Napisz co o nas myślisz. Słuchamy naszych klientów i reagujemy bieżąco na Wasze potrzeby.

Jeśli jesteś zadowolony z obsługi lub masz uwagi i pomysł co możemy zmienić, aby zwiększyć jakość świadczonych usług obsługi wynajmu - napisz o tym!

Twoja opinia o firmie

Znaki: 2000 znaków dozwolone. 1/2000 Znaków
Imię i nazwisko lub Twoja nazwa.
Gdzie obsługujemy Twoje nieruchomości?
Adres e-mail nie będzie prezentowany.
Wpisz nazwisko przedstawiciela handlowego lub opiekuna mieszkania (dobrowolne)
Wpisz datę spisania umowy o zarządzanie wynajmem lub inną usługę (dobrowolne)

Ostatnie opinie klientów łącznie 16

Ja jestem bardzo zadowolona. Obsługują moje mieszkanie w Gdyni. Wynajęte w ciągu tygodnia. Wszystko zgodnie z obietnicami. Dobre wzory dokumentów (mój prawnik był pod wrażeniem umowy z lokatorami). Pracownicy firmy z ogromną wiedzą i dużym zaangażowaniem podchodzą do tematu. Umowę spisałam z przedstawicielem w Warszawie na obsługę mieszkania w Gdyni co dodatkowo dla mnie jest bardzo wygodne! :) Dodatkowo dopilnowali najemców, aby odmalowali mieszkanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

Nie płacą rachunków w terminie. Dużo przez to problemów.

Mieszkanie oddałam pod zarząd firmy. Miałam przyjemność kontaktu z p.Patrykiem. I jak dotąd reprezentował firmę solidnie i profesjonalnie. Wszystkie detale związane z wynajmem przedstawił rzetelnie i każde spotkanie umówione było co do minuty na czas. Obecnie czekam na znalezienie odpowiedniego najemcy. Mam nadzieje,ze nadal współpraca bedzie układać sie tak perfekcyjnie jak dotychczasowe kontakty przygotowawcze.

Nie podpisalam umowy z ta firma gdzyz po dlugim oczekiwaniu na odbior mojego telefonu uslyszlam ze Panstwo sa tacy popularni ze po prostu mam czekac.... Oferta firmy stosunkowo droga (9%) brutto nie zawiera zadnej wizyty kontrolnej w wynajmowanym lokalu - na jakiej podstawie wiec agencja jest w stanie sprawdzic co sie w mieszkaniu rzeczywiscie dzieje.... na zyczenie klijenta owszem firma proponuje wizyte ale jest to dodatkowa oplata 120 pln. Nie dziekuje.

Jedyna taka firma na rynku jaką znalazłam. Hasło reklamowe w 100% zgodne z rzeczywistością.

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI