GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Oleśnicy

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro Oleśnica

Agencja nieruchomości Oleśnica

Kompleksowa obsługa wynajmu Oleśnica to usługa kierowana dla właścicieli mieszkań, domów i lokali komercyjnych przeznaczonych na wynajem. Wyręczamy właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem i obsługą nieruchomości!

Co możemy dla Ciebie zrobić w ramach naszych usług:

 • Obsługa wynajmu mieszkań, domów i lokali komercyjnych
 • Hybryda - wynajem i sprzedaż nieruchomości równocześnie
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców
 • Obsługa i fachowe doradztwo podatkowe wynajmu
 • Sprzedaż i zakup nieruchomości - bezpieczna transakcja

Obsługa wynajmu w Oleśnicy 71 727 62 30

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Obsługa wynajmu mieszkań Poznań

Szukasz biura i agencji nieruchomości w Oleśnicy, która wyręczy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkania? Sprawdź naszą ofertę obsługi wynajmu mieszkań, domów i lokali komercyjnych.

Biuro nieruchomości Oleśnica

Oleśnica

Urokliwe miasto o niebywałej historii położone na obszarze Wzgórz Trzebnickich zasiedlające ponad 37 tys. mieszkańców. Miejscowość jest traktowana jako regionalny ośrodek weekendowej turystyki i rekreacji, które przecina rzeka - Oleśnica.

Oleśnica ośrodkiem weekendowej turystyki

Miasto jest obiektem zainteresowań wycieczkowiczów ze względu na bogatą historię miasta sięgająca XIII w. udokumentowaną licznymi zabytkami. Najczęściej odwiedzanym miejscem jest Zamek Książęcy w Oleśnicy z XIV w. uznawany za jeden z najcenniejszych w dorobku Dolnego Śląska. Renesansowe zabudowania w postaci m.in. murów, obiektu głównego, warowni składają się na całościowy kompleks użytkowany przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP. Często odwiedzanym zabytkiem są też m.in. Brama Wrocławska, Plac Zwycięstwa, Ratusz w Oleśnicy oraz Bazylika św. Jana Apostoła. Brama Wrocławska jest pozostałością z XIV w. Na dzień dzisiejszy swoją okazałość ukazuje jako mury i dwupiętrowa wieża, m.in. dzięki której Oleśnica nazywana jest miastem wież i róż.

Odwiedzający Plac Zwycięstwa motywowani są niezwykłym miejscem stworzonym z płyt przypominających z lotu ptaka – obraz orła. Mogą tam przysiąść i w spokoju ekscytować się widokiem urokliwej fontanny. Niewątpliwie miejscem wartym uwagi jest Ratusz znajdujący się w centrum Rynku Oleśnicy. Ratusz, tak jak całe miasto, był świadkiem burzliwej historii miejscowości. Obecnie ratusz nie wygląda już tak jak został pierwotnie zaprojektowany, jednakże jest efektem udanej rewitalizacji i uważany przez wielu za budowlę, obok której nie można przejść obojętnie.

Miasto, do którego ściągają
ludzie korzystający z uroków małej miejscowości
dającej perspektywę pracy w dużej aglomeracji

Oleśnica to miasto o indywidualnych cechach z racji położenia. Miejscowość przynależna do aglomeracji wrocławskiej, zachęca ludność do osiedlenia się z powodu unikatowego połączenia zalet spokojnego trybu życia z możliwościami, jakie oferuje Wrocław. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego na 1000 osób zamieszkałych w mieście, tylko ok. 200 pracuje na terenie Oleśnicy, jednakże duża część ludności dojeżdża do Wrocławia w efekcie tworząc lokalny współczynnik bezrobocia na poziomie 9,8% - znacznie niższy od ogólnokrajowego. Pomimo spokojnego trybu życia w urokliwej, mniejszej miejscowości, średnia wieku nie odbiega od średniej w Polsce, a większa część ludności zamieszkująca Oleśnicę przynależą do grupy w wieku produkcyjnym.

Komunikacja w Oleśnicy

Z racji niedalekiej odległości od Wrocławia – ok. 30km – miasto korzysta z rozwoju całej aglomeracji wrocławskiej. Niedawno udostępniony odcinek drogi ekspresowej S8 umożliwił dojazd do Wrocławia w czasie ok. 30 minut, co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę często dłuższe przejazdy przez samo miasto.

Oleśnicką komunikację miejską obsługuje firma Polbus-PKS. Miejscowość korzysta również z dwóch dworców kolejowych – Oleśnica Główna i Oleśnica Rataje oraz dworca autobusowego, które udostępniają połączenia m.in. z największymi miastami w Polsce. Warto zaznaczyć, że miasto daje możliwości korzystania też ze swojego asortymentu rozrywkowego. Gmina organizuje liczne imprezy kulturalne i festiwale, często odbywające się na terenie Placu Zwycięstwa. Obiektem rekreacyjnym zaliczającym się do elementów, z których słynie Oleśnica to największy kompleks wodny na terenie Dolnego Śląska – ATOL Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny.

Wynajem mieszkań w Oleśnicy

Zarówno przynależność miasta do aglomeracji wrocławskiej, jak i indywidualne cechy miejscowości oferującej możliwości wygodnej egzystencji z dala od zgiełku i pośpiechu generują potencjał oleśnickich zasobów mieszkaniowych w zakresie ich wynajmu. Z racji dużej różnicy cenowej mieszkań na terenie aglomeracji wrocławskiej, są one elementem zamiłowania ludności pragnącej podjąć zatrudnienie na terenie Wrocławia.

Najemcy szukający mieszkań i domów na terenie Oleśnicy to osoby w większości mające etap nauki za sobą, co kwalifikuje je jako stosunkowo bezproblemowe w porównaniu do obecnych w miastach akademickich. Wynajmujący mogą się dzięki temu cieszyć z długoterminowych umów, a całą inwestycję zaliczyć do udanych.

Kwoty uzyskane z wynajmu nieruchomości w Oleśnicy różnią się ze względu na lokalizację oraz standard nieruchomości. Najchętniej wybierane są te w niedalekiej odległości od centrum oraz dworców kolejowych i autobusowego z powodu korzystnego połączenia z Wrocławiem.

Oleśnicki rynek wynajmu, charakteryzuje się tymi samymi cechami co wszystkie rynki mniejszych miejscowości. Głównym argumentem dla najemców jest standard wykończenia mieszkania lub domu.

Mieszkania do wynajęcia w Oleśnicy
Oleśnica - rynek. Fot. zasoby własne.
Wszystkie prawa zastrzeżone.

Oferta zarządzania wynajmem Oleśnica

Na terenie całej Oleśnicy oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Oleśnica, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Oleśnica. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Oleśnicy, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych całej Oleśnicy
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Oleśnica
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Oleśnica
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem całej Oleśnicy
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI