Przepraszamy. W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, usługa Gwarancja płatności plus zostaje zawieszona.
Ochrona wynajmujących mieszkania Ochrona wynajmujących mieszkania

Nierzetelni najemcy to zmora wynajmujących. Zapewnimy Ci ochronę

Wynajem nieruchomości, jak każda inwestycja – wiąże się z pewnym ryzykiem. Nawet najbardziej czujny inwestor po przeprowadzeniu wszystkich możliwych weryfikacji najemcy, może trafić na nierzetelnego klienta. Ryzyko, jakie niesie wynajęcie mieszkania osobie, która nie będzie spłacać zobowiązań, jest tym bardziej duże, gdy nasza nieruchomość jest zakupiona na kredyt. Przyczyn, z których nierzetelny najemca nie spłaca swoich zobowiązań, może być wiele – skutek dla właściciela tylko jeden. Z tego tytułu PROTECTRENT zarządzanie wynajmem wprowadziło nowatorską usługę polegającą na przeniesieniu całego ryzyka związanego z nieuczciwymi najemcami na firmę obsługującą wynajem mieszkania. To jedyna oferta tego typu na rynku.

Gwarancja płatności plus

Gwarancja płatności plus to rozszerzenie standardowej obsługi mieszkania w ofercie zarządzania wynajmem. Na czym to polega? Decydując się na tę usługę, gwarantujemy Ci, że podczas gdy Twoje mieszkanie jest wynajęte (czyli jest spisana umowa z najemcą) bierzemy pełną odpowiedzialność za płatności najemcy na siebie i to my przesyłamy Tobie środki za czynsz – niezależnie czy fizycznie należności zostały wpłacone przez najemców, czy też nie! Nie odczujesz nawet, że są jakiekolwiek problemy. O problemach z płatnościami dowiesz się jedynie z internetowego systemu dla inwestorów jedynie w celach informacyjnych.

01krok

Rozpoczęcie współpracy - kompleksowa obsługa wynajmu

W celu skorzystania z usługi Gwarancja płatności plus, musisz zostać naszym klientem w usłudze zarządzanie wynajmem. Od momentu spisania umowy z nami, przejmujemy wszystkie obowiązki związane z wynajmem Twojej nieruchomości. Przygotowujemy profesjonalną ofertę wynajmu, szukamy i weryfikujemy najemcę, spisujemy bezpieczną umowę najmu, opłacamy rachunki za media, zajmujemy się bieżącymi sprawami i kontaktem z lokatorami. Na końcu obieramy mieszkanie, sporządzamy protokół odbiorczy mieszkania i rozliczamy media. Pełną listę czynności, jakie wykonamy za Ciebie możesz sprawdzić – zarządzanie wynajmem. Wszystkie czynności wykonujemy na najwyższym poziomie ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Twoja nieruchomość jest dla nas najważniejsza.

02krok

Spisanie umowy na usługę Gwarancja płatności plus

W przypadku usługi zarządzanie wynajmem, podczas problemów z płatnościami najemcy nie otrzymujesz środków pieniężnych aż do przeprowadzenia skutecznej windykacji. Działania mające na celu windykować pieniądze od najemcy, mogą być czasochłonne, przez dużą ilość biurokracji i terminów ustawowych. Nasza firma prowadzi wówczas szeroki zakres windykacji, który ma na celu zmusić najęmcę do regulowania zobowiązań. Nie każdy właściciel może sobie jednak pozwolić na jakiekolwiek opóźnienie związane z wpływami za wynajem mieszkania.

Dla tych właścicieli, którzy wymagają stuprocentowej pewności, że środki z ich mieszkania będą wpływać regularnie, przygotowaliśmy jedyną na Polskim rynku ofertę – gwarancja płatności plus. Na czym to polega? W momencie, kiedy pojawia się problem z terminową płatnością, to my wykładamy własne środki na pokrycie zobowiązania najemcy. Wysokość tych środków jest niezmienna – czyli nie odczuwasz żadnego dyskomfortu z tego tytułu. Podczas gdy Ty otrzymujesz czynsz bez jakiegokolwiek zachwiania terminu, my działamy tak jak w przypadku standardowej usługi zarządzania wynajmem nad skuteczną windykacją należności od najemcy. Jeśli windykacja okaże się z jakichś powodów utrudniona, będziemy pokrywać czynsz aż do końca trwania umowy najmu, nawet w przypadku gdy umowa z najemcą będzie musiała być wypowiedziana! W przypadku usługi gwarancja płatności plus, masz 100% pewność, że pieniądze z wynajmu nieruchomości będą regularnie wpływały na Twoje konto.

03krok

Ciesz się wolnością

Od tego momentu, możesz przestać martwić się o swoje wpływy z wynajmu mieszkania. O wszystkie czynności zadbamy za Ciebie. Na bieżąco ogrom pracy, jaka wykonywana jest w związku z Twoim mieszkaniem, dostępny jest w panelu inwestora.

Pytania i odpowiedzi

Tak, oczywiście. Wszystkie mieszkania na terenie miast i aglomeracji podmiejskich, jakie obsługujemy, mogą być objęte usługą Gwarancja płatności plus. Pełna lista dostępnych lokalizacji dostępna tutaj – Lista obsługiwanych miast przez zarządzanie wynajmem. Wszyscy właściciele mogą cieszyć się stałym, nieuzależnionym od czynników ryzyka nierzetelnych najemców – zyskiem. To my poniesiemy całe zagrożenie wynajmu nierzetelnym najemcom!

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby najemcy, których wybieramy dla klientów korzystających z naszych usług, byli rzetelni i wywiązywali się ze swoich zobowiązań. Ze względu na to, że jesteśmy pewni swoich umiejętności w doborze odpowiednich najemców, możemy odpowiadać finansowo za podejmowane decyzje. Z usługi Gwarancja płatności plus mogą korzystać wszyscy właściciele mieszkań, którzy korzystają z usługi kompleksowego zarządzania wynajmem.

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI