GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Brzegu

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro nieruchomości Brzeg

Kompleksowe zarządzanie wynajmem w Brzegu - mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Przejmujemy wszystkie obowiązki właściciela nieruchomości do wynajęcia!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce, w tym również w Brzegu! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

 • Poszukiwanie i weryfikacja najemcy
 • Kompleksowa opieka nad mieszkaniem
 • Obsługa podatkowa wynajmu
 • Windykacja należności z najmu
 • Zakup mieszkania pod wynajem
 • Wynajem i sprzedaż równocześnie

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Biuro nieruchomości Brzeg

Szukasz biura nieruchomości i agencji wynajmu w Brzegu, która wyręczy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkania? Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych.

Możesz być także zainteresowany naszym biurem nieruchomości w Opolu w odległości 40 km od centrum Brzegu lub usługą kompleksowego zarządzania najmem we Wrocławiu.

Agencja nieruchomości Brzeg

Brzeg – miasto ogrodów

Miejscowość położona na dawnym szlaku Via Regia, a sama jej nazwa pochodzi od ulokowania nad brzegiem Odry. Dzisiaj przynależy do woj. Opolskiego i zasiedla wg. Głównego Urzędu Statystycznego ponad 36 tyś. mieszkańców.

Brzeg regionalnym ośrodkiem
gospodarczym i przemysłowym

Władze miasta stawiają na brzeski przemysł. Wśród rozwijanych przedsiębiorstw w Brzegu, możemy rozróżnić najważniejsze – fabryka silników elektrycznych, maszyn rolniczych, przemysł cukierniczy, garbarski, wikliniarski oraz Nadodrzańskie Zakłady Przemysłu Tłuszczowego. Warto zauważyć, że w mieście coraz większą rolę zaczyna odgrywać położenie nad Odrą. Jej pierwsze zastosowanie odkryto już w 1909 r. tworząc żeglowny kanał z portu miejskiego.

Transport międzymiejski na najwyższym poziomie

Brzeg leży w połowie drogi pomiędzy Opolem, a Wrocławiem. Odległość do każdego z miast wynosi ok. 40 km. Małe odległości są wykorzystywane w życiu codziennym mieszkańców Brzegu. Miejscowość oddaje do dyspozycji stację kolejową obsługiwaną przez największych przewoźników – PKP Intercity oraz Przewozy Regionalne i dworzec autobusowy – PKS Brzeg. Z powodu m.in. dużego zapotrzebowania na przewozy zbiorowe, udostępnione zostały liczne połączenia z największymi miastami w kraju – Opole, Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Zielona Góra, Szczecin, Poznań, Kielce. PKS Brzeg jest również organizatorem połączeń komunikacji miejskiej. Spółka zapewnia aż 10 linii w obszarze miasta i gminy. Miejscowość począwszy od 2000 r. współpracuje z państwami członkowskimi Unii Europejskiej. Bliskie stosunki łączą Brzeg z takimi miastami jak niemieckie Goslar, czeskie Beroun oraz francuskie Bourg-en-Bresse.

Ośrodek kulturalny na skalę międzynarodową

Miasto jest rozpoznawane na arenie międzynarodowej z powodu licznych imprez kulturalnych w dziedzinach tj. literatura, muzyka, teatr i plastyka. Największe imprezy organizowane w Brzegu i jednocześnie urozmaicające życie mieszkańców to m.in. Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans, Międzynarodowy Konkurs im. F. Liszta, Festiwal Eurosilesia czy Wrocławski Festiwal Jazzowy. Z powodu dużego wkładu kulturowego w rozwój miasta, władze starają się kontynuować inwestycje w raz już obranym kierunku oddając do użytku różnorakie obszary z przeznaczeniem twórczym.

Miasto bogate w historię przyciąga uwagę wycieczkowiczów

Woj. opolskie to kwintesencja architektury renesansowej oraz zabytków słynnych w całym kraju. Turyści ściągający do Brzegu otrzymują wachlarz możliwości zwiedzania miasta. Ciekawymi elementami są chociażby Brama Odrzańska, Most na Odrze. Zwyczajna nazwa mostu, nie oddaje jednakże jego historii. Konstrukcja została stworzona w XIV w., co ciekawsze w Bydgoszczy. Przeniesienie mostu nastąpiło dopiero w połowie XX w. Szczyt renesansowej architektury oddaje natomiast brzeski Ratusz z XIII w. – dzisiaj uznawany za najpiękniejszy w Polsce. Blask budowli dopełniają liczne, zrewitalizowane kamienice, często zapierające dech w piersiach odwiedzających miasto. Historia Brzegu opiera się na panowaniu Piastów. Dzisiaj, chociaż czasy świetności stolicy księstwa obejmującego takie miasta jak Oławę, Kluczbork, Strzelin i Oławę już minęły, to nadal możemy podziwiać jedną z najokazalszych pozostałości ich rodu. Zamek Piastowski jako jeden z ważniejszych elementów brzeskiej architektury, dzisiaj jest często nazywany Śląskim Wawelem. Obecnie wewnątrz obiektu funkcjonuje Muzeum Piastów Śląskich.

Wynajem ważnym elementem
segmentu nieruchomości w Brzegu

Miasto oferując niespotykane, indywidualne perspektywy życia w ośrodku kulturalnym, gospodarczym i przemysłowym, z dala od zgiełku towarzyszącemu dużym miastom, generuje popyt na rynku wynajmu nieruchomości. Najemcy najczęściej spotykani w Brzegu to ludzie szukający swojego miejsca do ustatkowania się, bądź wyrażający chęci aktywnego uczestnictwa w życiu kulturowym miasta. Wynajem mieszkań z tych powodów, charakteryzuje się stosunkowo dużą bezproblemowością oraz słownikowym najmem długoterminowym. Najważniejszymi czynnikami dla brzeskich najemców jest standard wykończenia nieruchomości oraz względna lokalizacja umożliwiająca zarówno dobrą komunikację wewnętrzną – jak i międzymiejską.

Oferta zarządzania wynajmem Brzeg

Na terenie w całego Brzegu oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Brzeg, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Brzeg. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Brzegu, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych w całego Brzegu
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Brzeg
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Brzeg
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem w całego Brzegu
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI