GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu Wrocław

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Zarządzanie wynajmem i biuro nieruchomości Wrocław

Obsługa wynajmu Wrocław

Kompleksowa obsługa wynajmu Wrocław to usługa kierowana dla właścicieli mieszkań, domów i lokali komercyjnych przeznaczonych na wynajem. Wyręczamy właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem i obsługą nieruchomości!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce, w tym również we Wrocławiu! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prowadzimy obsługę wynajmu długoterminowego, krótkoterminowego apartamentów, wynajem mieszkań na pokoje, windykację należności od najemców, obsługę podatkową wynajmu, fotografię wnętrz, zakup mieszkania pod inwestycję. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Porozmawiajmy o wynajmie we Wrocławiu:

 • Zarządzanie najmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych
 • Zakup mieszkania pod wynajem - najwyższy zwrot z inwestycji
 • Wynajem krótkoterminowy apartamentów we Wrocławiu
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości

Obsługa wynajmu we Wrocławiu 71 727 62 30

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Obsługa wynajmu Wrocław

Szukasz opiekuna mieszkania i agencji wynajmu we Wrocławiu, która wyręczy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkania? Sprawdź naszą ofertę obsługi wynajmu mieszkań, domów i lokali komercyjnych we Wrocławiu.

Możesz być także zainteresowany ofertą zarządzania wynajmem, naszego biura nieruchomości w Trzebnicy, położonej 20 km od Wrocławia, a także biura nieruchomości w Oleśnicy, które jest w odległości 30 km.

Zarządzanie wynajmem Wrocław

Wrocławski rynek wynajmu lokali mieszkalnych

Wrocław to miasto charakteryzujące się dynamicznym rozwojem. Stale pojawiające się inwestycje na rynku biurowym i mieszkalnym kształtują nowy charakter miasta. Ogromny wrocławski rynek najmu lokali mieszkalnych podyktowany jest tym, że miasto jest dużym ośrodkiem akademickim i centrum południowo-zachodniej Polski. Miastem, w którym mnóstwo osób znajduje zatrudnienie.

Uwielbiam z tobą spacerować i wciąż na nowo odkrywać Wrocław

Hurt, Nowy początek

Dynamiczny rozwój lokalnego rynku wynajmu

Wrocław to tętniąca życiem metropolia pełniąca funkcję stolicy Dolnego Śląska. Miasto od lat intensywnie rozwija się, czym przyciąga zarówno nowych mieszkańców, a także inwestorów budujących miasto i tworzących nowe miejsca pracy. Wrocław jest stolicą regionu, który ze względu na położenie i wysoce rozwiniętą infrastrukturę jest niezwykle atrakcyjny. Miasto przyciąga również bogatą ofertą edukacyjną, kulturalną oraz turystyczną. Wszystkie te czynniki sprawiają, że rynek wynajmu mieszkań we Wrocławiu rośnie i wszystko wskazuje na to, że tendencja ta utrzyma się przez najbliższe lata.

Mapa Wrocław dzielnice miasta i osiedla
Mapa Wrocław dzielnice miasta i osiedla. Realizacja własna. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Atrakcyjne położenie tworzy wiele możliwości

Wrocław położony jest w południowo-zachodniej części Polski i jest stolicą województwa dolnośląskiego – regionu graniczącego na zachodzie z Niemcami, a na południu z Czechami. Lokalizacja w połączeniu ze świetną lokalną infrastrukturą drogową zapewnia szereg unikalnych możliwości. Obecnie z Wrocławia samochodem dojedziemy do Warszawy, Berlina i Pragi w czasie krótszym niż 4 godziny. Autostrada A4 zapewnia również komfortowy dojazd na Śląsk, do Krakowa oraz wschodnich województw, a droga szybkiego ruchu S8 poprowadzi przez aglomerację łódzką, aż do Warszawy. Planowana trasa S5 zapewni za to sprawny dojazd do stolicy województwa wielkopolskiego - Poznania. Infrastruktura i unikalne w skali kraju zalety wynikające z położenia miasta przyciąga nowych inwestorów otwierających w mieście swoje oddziały. Tworzące się miejsca pracy pozwalają na stabilny rozwój miasta czego efektem jest rozwijający się rynek nieruchomości przeznaczonych na wynajem.

Wrocław dworzec główny
Wrocławski Dworzec Główny po rewitalizacji w 2012 r. Fot. zasoby własne. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Wrocławki Dworzec Główny jest jedną z najstarszych i największych budowli tego typu w Polsce. Wybudowany został w latach 1855 - 1857. Z zewnątrz widzimy niemal majestatyczny budynek, który po rewitalizacji oddanej do użytku w 2012 r. urzeka mieszkańców Wrocławia i turystów. O Wrocławskim Dworcu Głównym krąży wiele legend. Jedną z najbardziej prawdopodobnych były domniemania, że podczas oblężenia Wrocławia w okresie II wojny światowej - w podziemiach dworca wybudowano trzykondygnacyjny szpital. Szpital w Dworcu Głównym miał powstać podczas kontrofensywy Rosjan. Niestety w 2009 r. rozpoczęto badania dworca i jego podziemi, które nie potwierdziły tych informacji.

Szeroka oferta edukacyjna przyciąga studentów

Wrocław jest czwartym co do wielkości ośrodkiem uniwersyteckim w kraju. W roku akademickim 2014/2015 we Wrocławiu kształciło się ponad 133 tysiące studentów. W mieście funkcjonuje aż 13 uczelni publicznych oraz około 20 uczelni prywatnych. Bogata oferta wrocławskich uczelni sprawia, że do Wrocławia przyjeżdżają się kształcić nie tylko dolnoślązacy, ale i również rodacy z całej Polski oraz bardzo duża grupa obcokrajowców, których do Wrocławia ściągnęła magia urokliwie położonej metropolii. Ogromna ilość studentów w znaczącym stopniu kształtuje wrocławski rynek najmu. Studenci to ogromna ilość klientów, która poszukuje mieszkania do wynajęcia w okresie od lipca do października.

Najpopularniejszą dzielnicą, jeśli chodzi o wynajem mieszkań przez studentów jest Śródmieście, a w szczególności osiedla Plac Grunwaldzki, Ołbin, Biskupin oraz Nadodrze. Dużą popularnością cieszy się również Stare Miasto oraz Krzyki z osiedlami Huby, Gaj oraz Powstańców Śląskich co jest związane z kampusem Uniwersytetu Ekonomicznego. Największym zagłębiem uczelni pozostaje jednak Plac Grunwaldzki, zatem jest to miejsce gdzie najłatwiej znaleźć klienta na wynajem miejsca w mieszkaniu studenckim lub całego mieszkania w studenckim standardzie.

We Wrocławiu rozwija się rynek wynajmu apartamentów

Dynamiczny rozwój sektora biurowego sprawia, że we Wrocławiu powstaje bardzo dużo nowych obiektów biurowych klasy A. Otwierające we Wrocławiu swoje oddziały międzynarodowe koncerny zatrudniają wysoką kadrę zarządzającą, która poszukuje nieruchomości mieszkalnych w sektorze nieruchomości premium.

Rynek w ostatnich latach notuje dynamiczny wzrost za sprawą oddawanych do użytku obiektów. Dużą popularnością cieszą się apartamenty znajdujące się w najwyższym budynku w Polsce. Sky Tower o którym mowa oferuje szereg unikalnych zalet. W budynku znajduje się m.in galeria handlowa oraz klub fitness. Do dyspozycji lokatorów znajduje się także parking podziemny, ochrona, concierge, ścieżka joggingowa oraz niesamowity widok na tętniącą życiem metropolię. W mieście stale pojawiają się nowe apartamentowce, które kuszą wyjątkową architekturą, lokalizacją, usługami dodatkowymi lub unikalnymi zaletami takimi jak np. dostęp do mariny znajdującej się na terenie osiedla.

Liczne zabytki oraz bogata oferta kulturalna

Bogata oferta kulturalna i rozrywkowa w połączeniu z dużą ilością zabytków sprawia, że Wrocław regularnie co roku przyciąga kilka milionów turystów. Urokliwe położenie Wrocławia nad odrą sprawia, że miasto nazywane jest często miastem stu mostów. Nad rzeką lub w bliskiej odległości znajdują się również największe atrakcje miasta – Ostrów Tumski, Wrocławski Rynek, Panorama Racławicka oraz znajdująca się na liście światowego dziedzictwa UNESCO Hala Stulecia. Nie tylko zabytki przyciągają osoby chcące odwiedzić stolicę województwa dolnośląskiego. Liczne wydarzenia sportowe odbywające się na wybudowanym z myślą o EURO 2012 stadionie miejskim przyciągają osoby poszukujące sportowych emocji, zaś nowopowstałe Narodowe Forum Muzyki licznymi wydarzeniami przyciąga do miasta melomanów z całej Europy. Te i wiele innych atrakcji sprawia, że we Wrocławiu dynamicznie rozwija się, rynek wynajmu krótkoterminowego. Oferty mieszkań przeznaczonych do najmu krótkoterminowego konkurują z ofertą hoteli oraz ofertą licznie powstających hosteli. Najbardziej pożądaną lokalizacją jest oczywiście ścisłe centrum miasta. Mieszkania znajdujące się w zabytkowych kamienicach wokół wrocławskiego rynku bardzo często są wynajmowane na dni i tygodnie przyjeżdżającym z całej europy turystom. Atrakcyjne pod względem najmu krótkoterminowego są również prestiżowe lokalizacje których szybko przybywa w ostatnim czasie, mowa w szczególności o Sky Tower, Odra Tower, Rezydencji Piasek i kilku innych nieruchomościach o najwyższym standardzie.

Wrocław to dynamicznie rozwijająca się metropolia. Wysokie zarobki kuszą zarówno osoby planujące rozpoczęcie kariery zawodowej jak i te które szukają perspektywy rozwoju na terenie kraju. Ze względu na stosunkowo spokojniejszy charakter miasta w porównaniu ze stolicą, Wrocław zyskuje stale napływającą grupę ambitnych często gruntownie wykształconych osób. Rosnąca grupa osób przyjeznych sprawia, że w mieście potrzebne są nowe nieruchomości mieszkalne. Rosnące koszty kredytów oraz drożejący koszt zakupu własnej nieruchomości to czynniki, które warunkują również stale rosnące ceny najmu.

Wrocław to miasto zamieszkiwane przez ponad 630 000 osób. Stolica województwa dolnośląskiego zyskuje na migracji wewnętrznej przyciągając wysokimi zarobkami ludzi z całego kraju. Działające na terenie miasta uczelnie zapewniają miastu duży napływ osób poszukujących mieszkania do wynajęcia, a bogata oferta kulturalna i rozrywkowa Wrocławia sprawia, że w mieście bardzo mocno rozwija się rynek najmu krótkoterminowego. Zakup nieruchomości z myślą o jej przyszłym wynajmie to świetna lokata kapitału, a Wrocław jest miastem które zapewni z pewnością wysoką stopę zwrotu z inwestycji.

Oferta zarządzania wynajmem Wrocław

Na terenie we Wrocławiu oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Wrocław, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Wrocław. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie we Wrocławiu, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych we Wrocławiu
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Wrocław
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Wrocław
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem we Wrocławiu
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)
 • Wynajem krótkoterminowy na doby (pełen serwis)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 71 727 62 30 (Wrocław) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI