GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Opolu

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro nieruchomości Opole

Kompleksowa obsługa wynajmu Opole to oferta kierowana dla właścicieli mieszkań, domów i lokali komercyjnych przeznaczonych na wynajem.

Wyręczamy właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem i obsługą nieruchomości! Nasze biuro nieruchomości działa na Opolskim rynku od kilkunastu lat. Przez ten czas zebraliśmy wiele doświadczeń, z którymi dzielimy się z naszymi klientami.

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce, w tym również w Opolu! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prowadzimy obsługę wynajmu długoterminowego, krótkoterminowego apartamentów, wynajem mieszkań na pokoje, windykację należności od najemców, obsługę podatkową wynajmu, fotografię wnętrz, zakup mieszkania pod inwestycję. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości. Porozmawiajmy o wynajmie w Opolu:

 • Zarządzanie najmem Opole
 • Zakup mieszkania pod wynajem z Gwarancją Rentowności
 • Opieka nad mieszkaniem do wynajęcia
 • Szybka i skuteczna sprzedaż mieszkania, domu lub lokalu
 • Obsługa hybrydowa (sprzedaż i wynajem równocześnie)
 • Obsługa podatkowa wynajmu mieszkań, domów, pokoi i lokali

Biuro wynajmu nieruchomości w Opolu
Tel. (+48) 22 122 02 96

Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem.

Biuro nieruchomości Opole

Szukasz zaufanego biura nieruchomości i agencji wynajmu w Opolu, które wyręczy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkania, domu lub lokalu komercyjnego? Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem Opole.

Fachowa i profesjonalna obsługa klienta na każdym etapie współpracy. W PROTECTRENT Opole znajdziesz ekspertów z rynku nieruchomości, analityków rynku wynajmu w Opolu, zaufanych promotorów mieszkań, a także marketingowców, którzy będą czuwać aby Twoja nieruchomość była widoczna dosłownie wszędzie!

Biuro wynajmu nieruchomości Opole
Powiedz czego szukasz o wynajmie,
my znajdziemy rozwiązanie Twoich problemów:
Wynajem mieszkania na pokoje w Gdańsku

Zarządzanie wynajmem
na pokoje

Charakterystyka wynajmu mieszkania i domu na pokoje dla studentów. Sprawdź, czy Twoja nieruchomość jest przystosowana do takiej formy i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić. Obsługa wynajmu nieruchomości na pokoje w Twoim mieście.

Wynajem pokoi
Zarządzanie wynajmem mieszkań i domów w Gdańsku

Zarządzanie wynajmem
mieszkań i domów

Mieszkasz za granicą lub poza lokalizacją swojej nieruchomości pod wynajem? Masz dość kłopotów, jakie generuje Ci obsługa wynajmu? Wyręczymy Cię ze wszystkiego i prawdopodobnie uzyskamy większą stopę zwrotu!

Zarządzanie mieszkaniami
Gwarancja płatności czynszu Gdańsk

Zarządzanie wynajmem
z gwarancją płatności

Najemcy nieregulują Ci czynszu? Tracisz przez to płynność finansową? Sprawdź ofertę gwarancja płatności plus. Jesteśmy gwarantem dla właścicieli nieruchomości pod wynajem, że płatności wpłyną na czas!

Gwarancja płatności
Agencja wynajmu nieruchomości w Opolu

Opole — miasto bez granic

Opole to prężnie rozwijające się miasto będące stolicą regionu. Miejscowość przyciągająca bogatą historią, urokliwym położeniem, a także szeroką ofertą wydarzeń kulturalnych i sportowych. Opole jest prężnie rozwijającym się miastem w południowej Polsce.

Ośrodek przyciąga biznes ze względu na atrakcyjne położenie przy autostradzie A4 i kusi młode osoby ze względu na bogatą ofertę lokalnych szkół wyższych. Ogromną zaletą w skali kraju jest bardzo niskie bezrobocie kształtujące się w 2014 roku na poziomie jedynie 6%. Duża ilość pracodawców, a także bogata oferta kulturalna i rekreacyjna miasta sprawia, że Opole jest dobrym miejscem do życia.

Jeden obraz wart więcej niż 1000 słów

Korzystna dla mieszkańców jest również postawa władz miejskich, dla których głównym celem inwestycji jest zaspokojenie potrzeb zbiorowej społeczności. Miasto umiejętnie korzysta ze środków unijnych, dzięki czemu prężna realizacja założeń widoczna jest na każdym kroku.

Opole – wojewódzki ośrodek kultury, sportu i rekreacji

Miasto Opole jest największym miastem województwa oraz lokalną stolicą kulturalno–sportową. Opole oferuje dużą ilość atrakcji, czym przyciąga zarówno mieszkańców, jak i osoby z całego kraju w związku z organizowaniem imprez masowych o krajowym zasięgu. W 2014 r. w mieście odbyło się 7 935 wydarzeń kulturalnych, w których uczestniczyło niespełna 800 tys. ludzi.

W mieście funkcjonują między innymi liczne biblioteki, teatry, muzea, filharmonia oraz Narodowe Centrum Polskiej Piosenki. Wizytówką miasta jest odbywający się co roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej – wydarzenie, które co roku przed telewizorami śledzą miliony rodaków (4,7 mln – 2014 r.).

Miasto obok bogatej oferty kulturalnej zapewnia możliwości rekreacji za sprawą licznie funkcjonujących siłowni, pływalni, boisk piłkarskich, kortów i lodowisk. Na wysoką atrakcyjność miasta wpływa również oferta sportowa lokalnych drużyn i zespołów sportowych. W mieście odbywają się mecze piłki ręcznej, koszykówki, piłki nożnej, hokeja, a także zawody żużlowe. Opole jest miastem posiadającym największą ofertę o charakterze kulturalnym i sportowym w województwie.

Opole – ośrodek akademicki przyciągający 
bogatą ofertą oświatową

Opole to duży ośrodek akademicki, w którym funkcjonuje aż sześć uczelni wyższych. W roku akademickim 2014/2015 w mieście kształciło się niespełna 26 tys. studentów. Biorąc pod uwagę łączną ilość mieszkańców miasta, która wynosi 120 tys. osób studenci, są grupą mocno wpływającą na lokalny rynek wynajmu w Opolu.

Zdecydowanie największymi uczelniami jest Uniwersytet Opolski oraz Politechnika Opolska. Tylko w tych dwóch ośrodkach studiowało aż 75% wszystkich opolskich studentów. Większość budynków Uniwersytetu znajduje się w Śródmieściu, a Politechnika ma swoją siedzibę w Szczepanowicach są to zatem lokalizacje, które szczególnie przyciągają żaków poszukujących nowego miejsca zamieszkania.

Aglomeracja Opolska troszczy się
o przyszłość mieszkańców

W 2014 roku miasto Opole wraz z sąsiednimi gminami zawarło Porozumienie w sprawie utworzenia Aglomeracji Opolskiej. Celem projektu jest rozwój społeczno-gospodarczy i dalsza poprawa jakości życia mieszkańców partnerskich gmin. Aglomeracja Opolska jest skoncentrowana na wspólnym planowaniu strategicznym, przestrzennym i rozwoju gospodarczym.

Ważnymi aspektami łączącymi również interesy zaangażowanych w porozumienie gmin jest ochrona zasobów przyrodniczych, ochrona przeciwpowodziowa, ochrona środowiska naturalnego, oświata, kultura, sport i turystyka. Obecnie największym wspólnym przedsięwzięciem jest realizacja projektu Zintegrowany rozwój Aglomeracji Opolskiej. Projekt zyskał uznanie Unii Europejskiej, czego wyrazem jest pomoc finansowa niezwykle potrzebna w realizacji ambitnych planów partnerskich gmin.

Rynek wynajmu w Opolu

Opole to dynamicznie rozwijająca się stolica Aglomeracji Opolskiej. Miasto, z którym wiąże swoją przyszłość wielu młodych ludzi, ponieważ duża ilość pracy i szereg atrakcji – przyciąga. Na zaletach miasta zyskuje nie tylko Opole, ale i region, którego miasto jest stolicą. Wysoka atrakcyjność sprawia, że rozwija się rynek wynajmu nieruchomości, który w dużej mierze opiera się na studentach lokalnych uczelni.

W mieście kształci się aż 26 tys. żaków, którzy szczególnie zainteresowani są mieszkaniami położonymi w dobrych lokalizacjach względem uczelni. Wśród rodzin poszukujących mieszkania do wynajęcia popularnością cieszą się wszystkie dzielnice. Atrakcyjność miasta sprawia, że rynek najmu w Opolu powinien się rozwijać wraz z rozwojem miasta. Jest to dobra wiadomość dla właścicieli mieszkań znajdujących się w stolicy województwa opolskiego.

Nasze biuro nieruchomości w Opolu świadczy obsługę mieszkań i domów pod wynajem na lokalnym rynku od 2010 roku. W tym okresie zaobserwowaliśmy rosnące zainteresowanie wynajmem nieruchomości. Ceny jakie możemy uzyskać za wynajem, są coraz wyższe, przez co opłacalność wynajmu w Opolu stale wzrasta.

Oferta zarządzania wynajmem Opole

Na terenie całego Opola oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Opole, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Opole. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Opolu, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych całego Opola
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Opole
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Opole
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem całego Opola
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI