GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro nieruchomości Zielona Góra

Zielona Góra

Inspirująca, ekologiczna stolica woj. Lubuskiego, zasiedlona przez blisko 119 tys. mieszkańców. Miasto usytuowane pośród zielonogórskich lasów, pomiędzy Odrą, a Bobrem. Razem z Sulechowem i Nową Solą tworzy Lubuskie Trójmiasto. Dzięki położeniu w niedalekiej odległości do Berlina, Pragi, Wrocławia oraz Poznania tworzy rozrastający się, międzynarodowy ośrodek komunikacyjny.

Zielonogórska gospodarka opiera się na międzynarodowej współpracy z takimi państwami jak Niemcy, Holandia, Włochy, Słowacja, Rumunia, Serbia, Ukraina i Chiny. O poważnym podejściu do wzajemnego partnerstwa świadczą tablice informacyjne przy wjeździe do miasta zawierające nazwy zagranicznych miejscowości tworzących potężną, lubuską kooperację.

Do rozwoju gospodarki przyczyniają się władze miasta, tworząc potężne możliwości dla zagranicznych inwestorów, lokujących swój kapitał na terenach przeznaczonych pod zabudowę produkcyjną. Dojazd do stolicy woj. Lubuskiego w większym stopniu zapewnia sieć obwodnic Zielonej Góry, tym samym rozluźniając ruch samochodowy wewnątrz miasta. Zielonogórski budżet jest podpierany przez doskonale rozwinięty sektor usługowo-handlowy, gwarantując przez to progres przewyższający inne miasta kraju.

Miasto okalają liczne tereny leśne o pagórkowatym ukształtowaniu, co doskonale nawiązuje do jego nazwy. Położenie Zielonej Góry wśród licznych terenów rekreacyjnych zobowiązuje do ekologicznego rozrostu miasta. Usytuowanie Lubuskiego Trójmiasta wpływa na rodzaje inwestycji, jakie podejmują władze m.in. wykluczanie tranzytu z centrum miasta oraz tworzenie zielonych terenów i ścieżek rowerowych. Od lat 90-tych jakość życia mieszkańców została znacznie podwyższona, poprzez odpowiednie wykorzystywanie środków unijnych przeznaczonych na rozwój miasta. Zielona Góra należy do czołówki polskich samorządów, odpowiadających za skuteczne pozyskiwanie Europejskich aktywów na inwestycje oraz reinwestycje dotyczące projektów ekologicznych m.in. Centralnej Oczyszczalni Ścieków i Zakładu Gromadzenia i Utylizacji Odpadów. Rozbudowie poddana została również Filharmonia Zielonogórska oraz zrealizowane projekty euroregionalne.

Z danych biznes.zielonagora.pl wynika, że bezrobocie w grudniu 2015 wyniosło jedynie 6,8%. Jest to najniższy wskaźnik w województwie Lubuskim i świadczy to o atrakcyjności miasta w perspektywie wyboru Zielonej Góry jako miejsca cieszącego się popularnością w perspektywie życia, zamieszkania oraz pracy.

Jakość oferty edukacyjnej zapewnia m.in. Uniwersytet Zielonogórski kształcąc swoich studentów oraz przygotowując ich do wyzwań, jakie są obecnie stawiane na rynku pracy. Liczba osób realizujących studia wyższe w Zielonej Górze to ok. 15 tyś studentów, tworzy to ok. 12,6% społeczeństwa zamieszkującego miasto i napędzającego jednocześnie rynek nieruchomości. Wg. gazetalubuska.pl kwota jaką otrzymują wynajmujący mieszkania w Zielonej Górze to nawet 18 mln rocznie. Najchętniej wybierane lokalizacje przez studentów to okolice budynków Uniwersytetu Zielonogórskiego, bądź miejsca dobrze skomunikowane. Jednakże z racji na wysoko rozwinięty wynajem długoterminowy przez mieszkańców Zielonej Góry – lokalizacja nie stanowi kluczowego elementu dotyczącego najmu nieruchomości.

Oferta zarządzania wynajmem Zielona Góra

Na terenie całej Zielonej Górze oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Zielona Góra, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Zielona Góra. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Zielonej Górze, skontaktuj się z nami.

  • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych całej Zielonej Górze
  • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Zielona Góra
  • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
  • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Zielona Góra
  • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
  • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
  • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem całej Zielonej Górze
  • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI