GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Legnicy

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro nieruchomości Legnica

W całej Legnicy, nasze biuro nieruchomości świadczy usługę zadządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Przejmujemy wszystkie obowiązki!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce, w tym również agencję w Legnicy! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

 • Poszukujemy i skutecznie weryfikujemy najemców
 • Prowadzimy bieżącą obsługę wynajmu nieruchomości
 • Rozliczamy podatki z wynajmu nieruchomości
 • Windykujemy należności z tytułu wynajmu

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Biuro nieruchomości Legnica

Poszukujesz biura nieruchomości w Legnicy? Zobacz co możemy Ci zaoferować! Kompleksowa obsługa mieszkań i domów. Wyręczamy właścicieli ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkań. Nasze biuro nieruchomości zaopiekuje się Twoim mieszkaniem w Legnicy.

Agencja wynajmu nieruchomości Legnica

Legnica – z nią zawsze po drodze

Najcieplejsze miasto w kraju liczące 109 000 mieszkańców. Legnica położona jest przy międzynarodowych szlakach drogowych: E40/A4 łączącym Ukrainę z Niemcami, E65 Czechy – Szczecin oraz międzynarodowym szlaku kołowym E30 Niemcy – Legnica – Wrocław – Katowice – Kraków – Ukraina. Dodatkowym atutem jest świetny dojazd do Wrocławia leżącego w odległości zaledwie 70km.

Herb Legnica

Świetnie skomunikowana miejscowość, jaką jest niewątpliwie Legnica łączy ze sobą zalety mieszkania z dala od zgiełku i uczucia przytłoczenia towarzyszącego wielkim miastom z rozwojem, na który może sobie pozwolić, będąc ośrodkiem Legnicko-Głogowskiego Okręgu Miedziowego zawierającego zakłady KGHM Polska Miedź czy Legnicki Park Technologiczny.

Rynek wynajmu w Legnicy

Przedstawiane cechy Legnicy liczącej ponad 109 tys. mieszkańców generują popyt w segmencie najmu nieruchomości. Wynajem mieszkań w Legnicy odbiega w znacznym stopniu od dużych metropolii. Wysoki procent ludności zamieszkałej w trzeciej co do wielkości miejscowości Dolnego Śląska pracuje we Wrocławiu, natomiast decyduje się na mieszkanie w Legnicy ze względu niższych cen najmu. Nie należy tego postrzegać tylko i wyłącznie jako wadę.

Specyfikacja potrzeb najemców wybierających mniejsze miejscowości rodzi wiele pozytywnych aspektów związanych z wynajmem nieruchomości m.in. mniejszą ilość problemów związanych z kategorią najemców na co dzień studiujących, częściej zmieniających stancje i niemających stałego źródła dochodu. Niepodważalną zaletą tej odmiany najmu jest fakt, że najemcy dużo częściej podejmują najem długoterminowy, często wieloletni realizując tym samym prawdziwą, książkową definicję dochodu pasywnego właściciela mieszkania.

Warto również zwrócić uwagę na brak stagnacji dotyczącej popytu w poszczególnych porach roku obecną w największych miastach kraju. Z racji zmniejszonej ilości studentów, z czego największa część pochodzi z Legnicy oraz jej obrzeży, a potencjalni najemcy należą do zróżnicowanych warstw społecznych – sezon najmu trwa nieprzerwanie 12 miesięcy, a lokalizacja nieruchomości w rozmaitych dzielnicach miasta nie jest kluczowym czynnikiem decydującym o wynajmie.

Oferta zarządzania wynajmem Legnica

Na terenie całej Legnicy oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Legnica, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Legnica. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Legnicy, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych całej Legnicy
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Legnica
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Legnica
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem całej Legnicy
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI