Zadzwoń do nas 22 122 02 96 i dowiedz się więcej o naszej usłudze!

Opłata jak za zwykłe połączenie zgodnie z taryfą Twojego operatora dla telefonów stacjonarnych.
Dzwoniąc z zagranicy, konieczne jest wybranie prefiksu Polski +48 22 122 02 96

Porozmawiajmy o wynajmie

Zapytaj o konkrety, lub po prostu powiedz Dzień dobry!

Przepraszamy! Twoja wiadomość nie jest kompletna. Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól.
W związku z treścią art. 23 ust. 1 i ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.) niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym, w celach związanych z działalnością Firmy, w tym w szczególności do celów promocji, oferty handlowej, analiz w systemach informatycznych. Zgoda, o której mowa powyżej obejmuje również przetwarzanie danych osobowych w przyszłości przez Spółkę, jeżeli nie zmieni się cel przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, a ponadto mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w przypadku w którym są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.

Miasto: Warszawa (centrala) Telefon: 22 122 02 96 E-mail:

Miasto: Wrocław (centrala) Telefon: 71 727 62 30 E-mail:

Miasto: Poznań Telefon: 61 250 24 20 E-mail:

Miasto: Łódź Telefon: 42 715 80 40 E-mail:

Inne obsługiwane miasta: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Opole, Oleśnica, Brzeg, Oława, Trzebnica Telefon: 22 122 02 96 (centrala) E-mail:

Dlaczego pozostałe miasta nie mają własnych numerów?
Nasze centrale telefoniczne znajdują się jedynie w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Poznaniu ze względów organizacyjnych. Nie wpływa to w żadnym stopniu na jakość obsługi nieruchomości w pozostałych lokalizacjach. Dokumenty z wszystkich mieszkań archiwizowane są w centralach, co wpływa na ich bezpieczeństwo. Przed archiwizacją dokumentów i umów, każdy plik trafia do naszego autorskiego systemu wymiany i przepływu dokumentów. Dzięki czemu nasi konsultanci są w stanie w ciągu kilkunastu sekund odpowiedzieć Tobie na większość pytań.

Nie wyświetla Ci się adres e-mail?
Wszystkie adresy w Serwisie szyfrowane są przed robotami spamującymi. Do ich odczytania konieczna jest włączona obsługa JavaScript w przeglądarce. Jeśli mimo włączonej funkcjonalności nie widzisz naszego adresu, Twoje urządzenie zostało błędnie rozpoznane przez nasz system. Możesz wówczas skorzystać z formularza na stronie internetowej. Przepraszamy za uniedogodnienia.

Poniedziałek: 10.00 do 18.00
Wtorek: 10.00 do 18.00
Środa: 10.00 do 18.00
Czwartek: 10.00 do 18.00
Piątek: 10.00 do 18.00
Sobota: zamknięte
Niedziela: zamknięte

Jeśli planujesz spotkanie w dniach lub godzinach nieregularnych, nie widzimy w tym żadnego problemu! Umów się wcześniej na spotkanie, aby dopasować odpowiedni termin. Infolinia czynna w podanych wyżej przedziałach. Nasi przedstawiciele handlowi i opiekunowie mieszkań pracują cały czas, aby zapewnić najwyższy standard obsługi nieruchomości.

Obsługa
Księgowość
Marketing

Sprawdź także ...

Szukasz pracy?

Dołącz do nas! Dzisiaj jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm zarządzających wynajmem w Polsce. Nie mamy korporacyjnej struktury. Każdy członek naszej załogi ma realny wpływ na rozwój firmy.


E-mail: