GWARANCJA PŁATNOŚCI CZYNSZU

Gwarancja 100% bezpieczeństwa wynajmu w Szczecinie

TWOJE MIESZKANIE ONLINE 24/7

Informacje 24/7 dzięki panelowi inwestora

Biuro wynajmu nieruchomości Szczecin

Na terenie Szczecina świadczymy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Przejmujemy wszystkie obowiązki właściciela nieruchomości do wynajęcia!

Od 1991 roku kreujemy usługę zarządzania wynajmem. Mamy 24 oddziały w całej Polsce, w tym również w Szczecinie! Nasza oferta wyczerpuje potrzeby właścicieli nieruchomości do wynajęcia. Prawdopodobnie jako jedyni oferujemy usługę równoczesnego wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

Obsługa wynajmu Szczecin

Wynajmuj swoje mieszkanie bez problemów! Kompleksowo obsługujemy wynajem w Szczecinie. Weryfikujemy najemców, prowadzimy szeroką kampanię reklamową mieszkania, fotografię wnętrz, bieżącą obsługę najmu, rozliczamy media i kaucję, prowadzimy obsługę podatkową wynajmu, windykację i remonty mieszkań. Znajdziemy najemcę na każde mieszkanie!

 • Poszukiwanie i weryfikacja najemcy
 • Kompleksowa opieka nad mieszkaniem
 • Obsługa podatkowa wynajmu
 • Windykacja należności z najmu
 • Zakup mieszkania w Szczecinie
 • Fotografia wnętrz

Sprawdź, na czym polega zarządzanie wynajmem.

Biuro nieruchomości Szczecin
Opiekun mieszkania Szczecin

Szukasz biura nieruchomości i agencji wynajmu w Szczecinie, która wyręczy Cię ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem mieszkania? Sprawdź naszą ofertę zarządzania wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych. Obsługa wynajmu Szczecin to bezpieczna oferta dla właścicieli.

Dlaczego obsługa wynajmu, a nie obsługa najmu? Nasza usługa kierowana jest do właścicieli nieruchomości na wynajem i to właśnie oni, są naszymi klientami. Dbamy o bezpieczny przebieg tranzakcji na każdym etapie.

Biuro wynajmu nieruchomości Szczecin Zarządzanie wynajmem Szczecin

Szczecin – floating garden

Miasto stawiające na innowacyjny rozwój, z założenia oparty na wdrażaniu spokojnego trybu życia powierzchniowo niepodobnego do egzystowania w metropoliach. Pływający ogród to nic innego jak wprowadzanie wszelakich aspektów krajobrazu jakie otaczają Szczecin do codziennego życia jego mieszkańców. Nowoczesny pomysł rozwoju miasta połączony z unikalnymi kierunkami studiów na uczelniach wyższych tj. Akademii Morskiej, Akademii Sztuki, Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytetu Szczecińskiego czy Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego tworzą indywidualne zalety Szczecina, dla ludności szukającej czegoś więcej niż życie w biegu, mające miejsce w innych regionach kraju.

Poleć wichrem, mój refrenie, tam, gdzie jutro i wspomnienie i mój Szczecin.
Pozdrów chmury nad Zalewem, przyjaciółkę statku, mewę, i mój Szczecin…

Tadeusz Klimowski, utwór Adres

Charakterystyka wynajmu w Szczecinie

Szczecin osiedla ponad 400 tyś. mieszkańców, w tym ponad 70 tyś studentów osiągając tym samym siódme miejsce na liście największych miast w Polsce pod względem liczby ludności. Wysoką liczbę studentów zawdzięcza unikalnym kierunkom kształcenia na uczelniach wyższych o pokaźnej renomie na arenie międzynarodowej. Największe miasto woj. zachodniopomorskiego zwraca się ku naturze, jest położone nad Odrą, jeziorem Dąbie, stawia na ekologię tworząc w ten sposób zalety współczesnej metropolii, która nie przytłacza, a życie tym samym jest pozbawione codziennego stresu często spotykanego w większych miastach kraju. Te unikatowe cechy miasta zwracają uwagę inwestorów oraz architektów rozpoznawanych na skalę europejską. Jednymi z takich osób jest duet hiszpańsko-włoski - Estudio Barozzi Veiga, który zaimponował swoim projektem Filharmonii Szczecińskiej o pow. 12734m2 oddanej do użytku we wrześniu 2014r.

Z racji stosunkowo wysokiej liczby studentów, wśród szczecińskich nieruchomości dominuje rynek wynajmu. Mieszkańcy zachodniopomorskiej metropolii wynajmując mieszkanie kierują się głównie lokalizacją, odległością od uczelni oraz dostępem do komunikacji miejskiej. Większość uczelni znajduje się w lewobrzeżnej części Szczecina, z tego powodu najchętniej wybierane jest śródmieście oraz osiedla niedaleko centrum – Pomorzany, rzadziej Pogodno i Gumieńce. Ścisły sezon, w którym młodzi najemcy poszukują mieszkania trwa od lipca do września, ze względu na rozpoczynający się w październiku rok akademicki.

408000

mieszkańców

383000

turystów rocznie

45000

studentów

13

uczelni wyższych

Rynek najmu długoterminowego w Szczecinie jest przeznaczony nie tylko dla osób studiujących. Liczne inwestycje w zmianę samopoczucia mieszkańców na bardziej przyjazne naturze człowieka sprawiły, że w metropolii znajdują swoje miejsce osoby zamożniejsze, często w prestiżowych apartamentowcach, na które niekoniecznie mogą sobie pozwolić studenci.

Oferta zarządzania wynajmem Szczecin

Na terenie całego Szczecina oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem Szczecin, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z wynajmem nieruchomości. Więcej o usłudze kompleksowej obsługi wynajmu mieszkań i opieki nad mieszkaniem do wynajęcia dowiedzieć możesz się w artykule zarządzanie wynajmem. Poniższa tabelka prezentuje zakres dostępnych usług dla lokalizacji Szczecin. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wynajmie w Szczecinie, skontaktuj się z nami.

 • Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań, domów i lokali komercyjnych całego Szczecina
 • Dedykowany i wykwalifikowany opiekun mieszkania Szczecin
 • Gwarancja płatności plus. Jedyna taka oferta na rynku w Polsce
 • Klasyczne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami Szczecin
 • Windykacja należności od nierzetelnych najemców i porady prawne
 • Inwestycje grupowe (zależne od ilości chętnych na daną lokalizację)
 • Pośrednictwo w zakupie właściwych nieruchomości pod wynajem całego Szczecina
 • Obsługa podatkowa wynajmu nieruchomości (doradztwo w zakresie opodatkowania)

Zobacz co zyskujesz

Przejrzyj także inne miasta

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI