Wynajem nigdy nie był tak prosty.

Zarządzanie wynajmem

Twoja nieruchomość we właściwych rękach! Kompleksowe zarządzanie wynajmem mieszkań i lokali komercyjnych to usługa dla właścicieli, którzy chcą przekazać kompetentnym i odpowiedzialnym osobą wszystkie czynności, jakie trzeba wykonać podczas samego etapu poszukiwania najemcy, jak i w czasie bieżącej obsługi. Traktuj swoje mieszkanie jak lokatę bankową i oszczędzaj pieniądze! Koszt usługi porównywalny jest do klasycznego pośrednictwa w wynajmie.

Sprawdź to

Gwarancja płatności plus

Nawet najbardziej czujny inwestor po przeprowadzeniu wszystkich możliwych weryfikacji najemcy, może trafić na nierzetelenego klienta. Procedura windykacyjna wymaga od wierzyciela cennego czasu. Pozbądź się ryzyka! Skorzystaj z pierwszej w Polsce usługi gwarantującej płatności z tytułu wynajmu mieszkania. PROTECTRENT pokryje czynsz w momencie problemów z płatnościami najemcy, a Ty nawet nie zauważysz dyskomfortu! Windykujemy naleźności we własnym zakresie.

Sprawdź to

Pośrednictwo w wynajmie

Pośrednictwo w wynajmie - to klasyczna usługa, która ogranicza się do poszukiwania najemcy na mieszkanie, dom lub lokal klienta. Usługa kierowana jest do właścicieli nieruchomości, którzy samodzielnie chcą obsługiwać wynajem, ale borykają się z problemem znalezienia najemcy. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta. W ramach pakietu wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową, opis mieszkania, reklamę nieruchomości na wszystkich możliwych portalach ogłoszeniowych, weryfikację najemcy, pomoc przy spisaniu umowy najmu.

Sprawdź to

Zakup mieszkania pod wynajmu

Kieruj się faktami - nie emocjami. Przy zakupie mieszkania pod wynajem należy uwzględnić szereg czynników, które wpływają na rentowność inwestycji. Lokalizacja, metraż, do remontu czy pod klucz? PROTECTRENT oferuje usługę skierowaną do inwestorów tzw. buy to let. Pomożemy dobrać właściwą nieruchomość skierowaną na sukces w wynajmie. Posiadamy również własne nieruchomości, które były wynajmowane szereg lat. Masz możliwość zakupienia mieszkanie razem z najemcą i podejrzeć historię najmu.

Sprawdź to

Dzierżawa mieszkań pod wynajem

Na czym to polega? Od momentu spisania z nami umowy o dzierżawę mieszkania otrzymujesz płatności! Nie musisz przystosowywać mieszkania pod wynajem i czekać na znalezienie najemcy. Wszystko otrzymujesz natychmiast! Brak przerw w najmie, brak kłopotów z zepsutym wyposażeniem mieszkania i innych niedogodności jakie występują przy klasycznym wynajmie. Usługa dzierżawy mieszkań PROTECTRENT to wciąż innowacja na Polskim rynku wynajmu. Mało który podmiot jest w stanie wydzierżawić setki mieszkań w całym kraju. My jesteśmy na to gotowi i świadczymy tą usługę od lat! Zapoznaj się z naszą ofertą dzierżawy mieszkań.

Sprawdź to

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy mieszkania to usługa kierowana do właścicieli apartamentów znajdujących się w ścisłym centrum miasta o podwyższonym standardzie. Specyfika wynajmu na doby, wymaga dużej ilości czasu i zangażowania. Wynajem krótkoterminowy to nieprzerwane poszukiwanie najemcy, wydawanie i odbieranie lokalu, sprzątanie, pranie pościeli a także naprawy konserwatorskie, które są nieuniknione przy tak częstej rotacji najemców. To wszystko możemy zrobić za Ciebie! Jeśli Twoje mieszkanie przeznaczone jest na wynajem krótkoterminowy, sprawdź naszą ofertę i zadzwoń do nas.

Sprawdź to

Zobacz także ofertę obsługiwanych miastach