Wirtualna wizyta w obrocie nieruchomościami

Wykorzystuj w pełni potencjał, jaki niesie Internet i nowe technologie! Rynek prezentacji ofert wynajmu i sprzedaży to wciąż rozwijająca się gałąź nieruchomości. Udowadniamy, że z nami jest to możliwe, a korzyści, jakie Ci to przyniesie – zobaczysz gołym okiem!

Co tutaj znajdziesz?

Dynamiczny rozwój prezentacji ofert wynajmu i sprzedaży

Internet cały czas otwiera nowe możliwości techniczne. Kreatywne podejście i potrzeba rynkowa powoduje powstawanie użytecznych narzędzi, które na co dzień pomagają nam w życiu i nadają koloru. Rynek ofert nieruchomości wymaga odświeżenia! Dopiero co byliśmy świadkami przemiany, którą spowodowała globalna sieć. Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży nieruchomości przeniosły się ze stacjonarnych agencji i gazet – do Internetu. Ten milowy krok polepszył jakość i szybkość wyszukiwania ofert przez osoby poszukujące swojego mieszkania.

Czy wież że

Stały dostęp do internetu w Polsce ma 9,5 mln osób, nastomiast 2005 roku było to zaledwie 2 mln.

W Polskim Internecie powstało kilkadziesiąt różnych portali ogłoszeniowych, które zapewniają łatwy dostęp do ofert. Dla właścicieli i agencji to wygoda, bo w ciągu kilkunastu minut mogą nadać ogłoszenie, dla najemców, bo zapewniają dostęp do tysięcy ofert praktycznie na kliknięcie myszką.

Niestety te przemiany wymagają intensywnego śledzenia rynku i natychmiastowego reagowania na zmieniające się realia. Klasyczne zdjęcia i opis oferty jest już niewystarczający, aby wyróżnić się spośród tysięcy innych ofert wynajmu i sprzedaży nieruchomości.

Korzyści które otrzymasz na wyciągnięcie ręki

Wirtualna wizyta w mieszkaniu 360 to odpowiedź na potrzeby najemców, poszukujących mieszkań do wynajęcia i zakupu. Technologia spowodowała, że nie musimy już odchodzić od komputera, aby znaleźć się wewnątrz nieruchomości! Technika dostępna jest również dla Twoich zastosowań!

Ten niesamowity postęp techniczny, jest doceniany przez najemców. Na podstawie analizy naszych stron Internetowych i portali z ofertami nieruchomości, stwierdziliśmy jednoznacznie, że oferty wyposażone w wirtualne wizyty cieszą się około 40% większym zainteresowaniem i najemcy kontaktujący się w ich sprawie są praktycznie zdecydowani na wynajem. Spotkanie na miejscu jest tylko formalnością.

Jeden obraz wart więcej niż 1000 słów

Warto dodać w tym miejscu, że nie wszystkie mieszkania nadają się do prezentacji w technologii wirtualnej wizyty. Oferta taka przedstawia wszystkie wady i zalety. Jeśli mieszkanie nie jest do końca interesujące, warto pozostać przy wykonaniu profesjonalnych zdjęć nieruchomości i zatuszowaniu defektów przez grafika komputerowego. W takiej strategii narażamy się na większą ilość prezentacji mieszkania bez oczekiwanego efektu, ale docelowo przyniesie to lepszy skutek niż realna prezentacja wszystkich wad mieszkania – których nie ukryjemy przy wirtualnej wizycie 360.

Nagle dostrzegłam, że wszystko dokoła jest fascynujące. Ale dopiero na fotografii.

Autor: Joanna Helander

Czym właściwie jest wirtualna wizyta?

Jeden obraz wart więcej niż 1000 słów

Wirtualna wizyta to seria dziesiątek zdjęć wykonanych dookoła własnej osi obiektywu. Po odpowiednim złożeniu zdjęć i wykorzystaniu języka programowania JavaScript uzyskujemy efekt, jakbyśmy byli w środku obrazu. Możemy obracać się w dowolnej płaszczyźnie, a także przechodzić między poszczególnymi zaprogramowanymi scenami.

Do wykonania wirtualnej wizyty, nie wystarczy posiadać dobry aparat i statyw. Przy wykonywaniu tego typu zdjęć, konieczne jest posiadanie specjalistycznych narzędzi i nakładek na aparat, zaawansowanego oprogramowania i umiejętności programowania, a także wykwalifikowanej wiedzy o fotografii.

Gdzie jeszcze można wykorzystać wirtualne wizyty?

Ciekawa prezentacja wnętrz mieszkań i domów to nie wszystko, co może nam zapewnić ta technologia. Rynek nieruchomości jest świetną kolokacją wirtualnych wizyt, ale skorzystać z niej mogą również inne branże. Klienci restauracji, pizzerii, pubów lub punktów usługowych i sklepów na pewno docenią możliwość przyjrzenia się dokładnie miejscu, do którego zamierzają się wybrać. Wirtualna wizyta przynosi ze sobą jeszcze jeden atut, jakim jest niewątpliwie skupienie uwagi Internauty i dłuższe poświęcenie czasu ofercie. W dzisiejszych czasach, w których dokoła napływa tysiące informacji to na pewno cenna rzecz.

Jeden obraz wart więcej niż 1000 słów

To jak wykorzystasz i gdzie zastosujesz tę technologię zależy tylko od Ciebie. My możemy zagwarantować, że wirtualna wizyta zostanie wykonana z najwyższą starannością, a Ty będziesz mógł czerpać korzyści jakie płyną z jej posiadania. Jeśli będziesz potrzebował pomocy specjalisty przy zamieszczeniu wykonanej wirtualnej wizyty na własnej stronie Internetowej lub blogu, służymy pomocą. W naszych szeregach znajdują się programiści i web developer'rzy, którzy bez problemu zamieszczą wirtualną wizytę w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu.

Cennik wirtualnej wizyty 360

600 / zł

NIERUCHOMOŚCI NIEKOMERCYJNE do 5 scen

Mieszkania i domy do wynajęcia, sprzedaży. Wysoka jakość, gwaracja sukcesu.


Do 5 ujęć, w zależności od potrzeb i predyspozycji lokalu. Licencja ograniczona.

900 / zł

NIERUCHOMOŚCI NIEKOMERCYJNE do 8 scen

Mieszkania i domy do wynajęcia, sprzedaży. Wysoka jakość, gwaracja sukcesu.


Do 8 ujęć, w zależności od potrzeb i predyspozycji lokalu. Licencja ograniczona.

od900 / zł

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE I MARKETING

Hotele, restauracje, inwestycje developerskie, na potrzeby marketingu.


Wyceny indywidualne. Atrakcyjne ceny i metody fotografii.
Pomoc w umieszczeniu gotowego projektu na stronie internetowej, blogu czy innym dowolnym nośniku jest wyceniana indywidualnie i zależy od użytych rozwiązań na stronie internetowej. Standardowo wirtualna wizyta przekazywana jest w wiadomości e-mail razem z przykładową stroną internetową, na której jest umieszczona. Termin oczekiwania na złożenie wirtualnej wizyty to od 3 do 7 dni roboczych.

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI