Słuchamy naszych klientów. Napisz co o nas myślisz.

Opinie o firmie

Napisz co o nas myślisz. Słuchamy naszych klientów i reagujemy bieżąco na Wasze potrzeby.

Jeśli jesteś zadowolony z obsługi lub masz uwagi i pomysł co możemy zmienić, aby zwiększyć jakość świadczonych usług obsługi wynajmu - napisz o tym!

Twoja opinia o firmie

Znaki: 2000 znaków dozwolone. 1/2000 Znaków
Imię i nazwisko lub Twoja nazwa.
Gdzie obsługujemy Twoje nieruchomości?
Adres e-mail nie będzie prezentowany.
Wpisz nazwisko przedstawiciela handlowego lub opiekuna mieszkania (dobrowolne)
Wpisz datę spisania umowy o zarządzanie wynajmem lub inną usługę (dobrowolne)

Ostatnie opinie klientów łącznie 25

Niestety nie mam dobrej opinii o Panstwa uslugach,mieszkanie wynajete w ostatnim tygodniu stycznia,mamy 21 marca-do dzis nie wplynela na moje konto nawet zlotowka,za to faktury sa wystawione,owszem,ale bez danych sprzedawcy czyli niewazne,plus dlugi czas oczekiwania na odpowiedz na maila.Mieszkam zagranica i korzystajac z uslug chcialam zaoszczedzic sobie zmartwien,a kontaktowac musze sie niestety co kilka tygodni;(( P.S własnie otrzymalam maila z rozliczeniem-blędnym o kwote 307 zl.Bardzo prosze sie bardziej postarac bo zarowno pozytywne jak i negatywne opinie szybko się rozchodzą.

Ja jestem bardzo zadowolona. Obsługują moje mieszkanie w Gdyni. Wynajęte w ciągu tygodnia. Wszystko zgodnie z obietnicami. Dobre wzory dokumentów (mój prawnik był pod wrażeniem umowy z lokatorami). Pracownicy firmy z ogromną wiedzą i dużym zaangażowaniem podchodzą do tematu. Umowę spisałam z przedstawicielem w Warszawie na obsługę mieszkania w Gdyni co dodatkowo dla mnie jest bardzo wygodne! :) Dodatkowo dopilnowali najemców, aby odmalowali mieszkanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

Mieszkanie oddałam pod zarząd firmy. Miałam przyjemność kontaktu z p.Patrykiem. I jak dotąd reprezentował firmę solidnie i profesjonalnie. Wszystkie detale związane z wynajmem przedstawił rzetelnie i każde spotkanie umówione było co do minuty na czas. Obecnie czekam na znalezienie odpowiedniego najemcy. Mam nadzieje,ze nadal współpraca bedzie układać sie tak perfekcyjnie jak dotychczasowe kontakty przygotowawcze.

Jedyna taka firma na rynku jaką znalazłam. Hasło reklamowe w 100% zgodne z rzeczywistością.

Bezkonkurencyjni. Długo korzystałem z usług pośredników nieruchomości przy szukaniu lokatorów. Po znalezieniu tej oferty nie wyobrażam sobie powrotu do starych metod. Praktycznie w tej samej cenie cała robota wykonywana jest przez nich. :) Miło wspominam spotkanie z Panem Patrykiem, który w rzetelny sposób przedstawił ofertę i naprawdę przekonał mnie do usługi.

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI