Słuchamy naszych klientów. Napisz co o nas myślisz.

Opinie o firmie

Napisz co o nas myślisz. Słuchamy naszych klientów i reagujemy bieżąco na Wasze potrzeby.

Jeśli jesteś zadowolony z obsługi lub masz uwagi i pomysł co możemy zmienić, aby zwiększyć jakość świadczonych usług obsługi wynajmu - napisz o tym!

Twoja opinia o firmie

Znaki: 2000 znaków dozwolone. 1/2000 Znaków
Imię i nazwisko lub Twoja nazwa.
Gdzie obsługujemy Twoje nieruchomości?
Adres e-mail nie będzie prezentowany.
Wpisz nazwisko przedstawiciela handlowego lub opiekuna mieszkania (dobrowolne)
Wpisz datę spisania umowy o zarządzanie wynajmem lub inną usługę (dobrowolne)

Ostatnie opinie klientów łącznie 20

Mieszkanie wynajęte szybko za cenę którą wspólnie ustaliliśmy. Jak na razie brak problemów. :) Osoba która przejęła mieszkanie dodatkowo zrobiła gruntowne sprzątanie. Zdjęcia które wykonała wydrukowałem i wiszą u mnie w biurze, są kapitalne. :) Pozdrawiam!

Piszę tę opinię, mając nadzieję, że ustrzeże to potencjalnych zleceniodawców przed wyborem niniejszej firmy. Jakość obsługi na najniższym możliwym poziomie - linia centrali zawsze zajęta, czas oczekiwania rzadko schodzi poniżej kilkunastu minut. Pani na infolinii niekompetentna, nie zna warunków prowizji i zapisów do umowy, odwołuje się do konieczności weryfikacji informacji, mówi, ze oddzwoni o danej porze, po czym nie robi tego przez dwa dni. Odpowiedzi nie otrzymujemy do momentu interwencji. Dodatkowego numeru (np. do konsultanta odpowiedzialnego za wynajem/obsługę danego lokalu) nie ma. Wiadomości wysyłane na skrzynkę e-mail wiszą bez odpowiedzi dwa tygodnie mimo dwukrotnej prośby o informację zwrotną. Odnośnie umowy - pośrednik wynajął mieszkanie poniżej założonej ceny minimalnej bez konsultacji z właścicielem, o czym dowiaduję się przypadkiem - po otrzymaniu rozliczenia za pierwszy miesiąc i po wglądzie do umowy. Pani na infolinii wyjaśniła, że część kwoty wpłaca najemca osobnym przelewem i cytując: "zostali państwo oszukani tylko na 10 zł" - nie rozumiejąc, że sęk tkwi w podejmowaniu decyzji na własną rękę i obawie przed kolejnymi podobnymi sytuacjami. Panel Właściciela jest nim tylko z nazwy, obecnie to projekt dostępny dla klientów w wersji beta, nieaktualizowany na bieżąco, pełen błędów i braków. Ostatnia kwestia (po miesiącu współpracy) - firma spóźnia się zarówno z wykonywaniem przelewów za media, jak i z rozliczeniem i przekazaniem kwoty za najem do właściciela.

Kumpelska atmosfera, świetnie wykwalifikowani pracownicy. ;) Rozmawiałbym z Wami tygodniami o inwestycjach w nieruchomości! Gratuluję zapału do działania na tym trudnym rynku, mówicie o tym wszystkim z tak wielką pasją, że jestem pod wrażeniem! Kupuję kolejne mieszkanie i działamy. Mam nadzieję, że w Warszawie ta sama atmosfera co w Łodzi.

Niestety nie mam dobrej opinii o Panstwa uslugach,mieszkanie wynajete w ostatnim tygodniu stycznia,mamy 21 marca-do dzis nie wplynela na moje konto nawet zlotowka,za to faktury sa wystawione,owszem,ale bez danych sprzedawcy czyli niewazne,plus dlugi czas oczekiwania na odpowiedz na maila.Mieszkam zagranica i korzystajac z uslug chcialam zaoszczedzic sobie zmartwien,a kontaktowac musze sie niestety co kilka tygodni;(( P.S własnie otrzymalam maila z rozliczeniem-blędnym o kwote 307 zl.Bardzo prosze sie bardziej postarac bo zarowno pozytywne jak i negatywne opinie szybko się rozchodzą.

Ja jestem bardzo zadowolona. Obsługują moje mieszkanie w Gdyni. Wynajęte w ciągu tygodnia. Wszystko zgodnie z obietnicami. Dobre wzory dokumentów (mój prawnik był pod wrażeniem umowy z lokatorami). Pracownicy firmy z ogromną wiedzą i dużym zaangażowaniem podchodzą do tematu. Umowę spisałam z przedstawicielem w Warszawie na obsługę mieszkania w Gdyni co dodatkowo dla mnie jest bardzo wygodne! :) Dodatkowo dopilnowali najemców, aby odmalowali mieszkanie. Pozdrawiam serdecznie i życzę dalszych sukcesów!

Zadzwoń do nas 22 122 02 96 (centrala) i dowiedz się więcej!

Czekamy na Twój telefon. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.
Połączenie płatne według stawek Twojego operatora za telefony stacjonarne.

DANE KONTAKTOWE AGENCJI